ARCH.P.M. 1 Sp. z o.o.

ARCH.P.M. 1 sp. z o.o. praca

  • Majster budowy/ Kierownik Robót/ Holandia

    BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.
    • Holandia
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Cieśla szalunkowy

    MULTISERWIS Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Brukarz

    FPS2004 ApS
    • 13 000-14 000 zł netto / mies.
    • Dania
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Mapa ARCH.P.M. 1 Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca ARCH.P.M. 1 Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent architekta

    • Wrocław
    • pełny etat
    • Biuro architektoniczne, w związku z planami zwiększenia zespołu, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Astystenta Architekta / Astystenta Projektanta

      Zatrudnimy absolwentów kierunków architektura i urbanistyka lub ochrona zabytków. Oferujemy pracę przy zróżnicowanych projektach obiektów usługowych, mieszkaniowych wielo i jednorodzinnych. Gwarantujemy możliwość rozwoju, więc jeśli dążysz do tego aby zostać samodzielnym projektantem to jest to propozycja dla Ciebie.

      Zakres obowiązków

      • Praca przy koncepcjach, projektach architektoniczno budowlanych, technicznych i wykonawczych: Wykonaywanie rysunków CAD na każdym z ww etapów.
      • Przygotowanie dokumentacji do urzędów oraz na budowę: Opracowanie projektów w wersji cyfrowej oraz drukowanej. Pomoc przy kompletowaniu i przekazywaniu dokumentacji.
      • W zalezności od umiejętności i doświadczenia praca przy koordynacji i korespondencji urzędowej: koordynacja międzybranżowa, przygotowywanie wniosków, odpowiedzi na pisma.

      Zakres obowiązków ma charakter orientacyjny. Każdorazowo zakres dostosowujemy do umiejętności i doświadczenia naszych pracowników.

      Wymagania

      • Tylko Absolwenci kierunku Architektura i Urbanistyka, lub Ochrona Zabytków na wydziale Architektury.
      • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad.
      • Zaangażowanie i terminowość.
      • Odpowiedzialność i dbałość o powierzone zadania.
      • Pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć do podnoszenia swoich umiejętności.
      • Sumienność i dobra organizacja pracy.
      • Prawo jazdy kat. B.
      • Jeżeli nie masz doświadczenia na takim stanowisku, ale spełniasz powyższe kryteria to też napisz.

        Prosimy o przesyłanie portfolio, przykładowych projektów, rysunków na rektutacja_arch@wp.pl, formularz na stronie , lub w odpowiedzi na ogłoszenie.

      Oferujemy

      • Umowa o pracę.
      • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
      • Stabilne zatrudnienie.
      • Możliwość poznania pełnego procesu projektowego oraz odbycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień.
      • Wyjazdy integracyjne.

Pracodawcy w Wrocławiu