Zakład Instalacji sanitarnych i robót budowlanych Mirosław Kulesza

Czy to Twoja firma?

Zakład Instalacji sanitarnych i robót budowlanych Mirosław Kulesza praca

Nieporęt

Instalacje grzewcze , klimatyzacyjne , woda kanalizacja , automatyka , wewnętrzne .

Zakład Instalacji sanitarnych i robót budowlanych Mirosław Kulesza najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hydraulik Nieporęt
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Zakład Instalacji sanitarnych i robót budowlanych Mirosław Kulesza

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Instalacji sanitarnych i robót budowlanych Mirosław Kulesza

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Instalacji sanitarnych i robót budowlanych Mirosław Kulesza

Siedziba główna

Praca Zakład Instalacji sanitarnych i robót budowlanych Mirosław Kulesza - oferty archiwalne

  • Hydraulik - spawcz - monter

    • 35-38 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Hydrauliczna zatrudni:

      • Monter-spawacz

      Zakres obowiązków

      • Instalacje , węzły ciepła , pompy ciepła , inne konstrukcje inżynieryjne grzewcze , wod -kan , c.o. różne technologie, automatyka grzewcza , klima , to robimy .

      • możliwa praca na wysokości

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku SOLIDNOŚĆ , punktualność .

      • odpowiednie kwalifikacje zawodowe

      • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • praca na pełny etat

      • 35 - 38 zł/h netto (uzależnione od doświadczenia) zaczynamy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracodawcy w Nieporęcie