Healthylife Martin Karov Monika Karov s.c.

Czy to Twoja firma?

Healthylife Martin Karov Monika Karov s.c. praca

Chorzów

Nasza firma zajmuje się sprzedażą ziół i suplementów diety za pośrednictwem sklepu internetowego. Jesteśmy małą i szybko rozwijającą się firmą zorientowaną na eksport. Poszukujemy wysoce zmotywowanej osoby, która może wesprzeć działania firmy na rynku europejskim.

Healthylife Martin Karov Monika Karov s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Chorzów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Healthylife Martin Karov Monika Karov s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Healthylife Martin Karov Monika Karov s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Healthylife Martin Karov Monika Karov s.c.

Adres rejstrowy

Healthylife Martin Karov Monika Karov s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Healthylife Martin Karov Monika Karov s.c. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • 4 000 zł / mies.
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Nasza firma zajmuje się sprzedażą ziół i suplementów diety za pośrednictwem sklepu internetowego. Jesteśmy małą i szybko rozwijającą się firmą zorientowaną na eksport. Poszukujemy wysoce zmotywowanej osoby, która może wesprzeć działania firmy na rynku europejskim.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      - Wspieranie działań administracyjnych i marketingowych firmy.

      - Obsługa korespondencji mailowej w języku polskim i angielskim.

      - Organizacja prac związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura.

      - Przetwarzanie oraz zapewnienie sprawnego przepływu dokumentów magazynowych..

      - Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu w mediach społecznościowych.

      Wymagania

      - Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie).

      - Biegłej znajomości obsługi komputera.

      - Łatwość w przyswajaniu nowych informacji.

      - Duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej.

      - Wysoka kultura osobista.

      - Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

      - Ukończenie studiów biologicznych lub pokrewnych kierunków będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      - Umowę o pracę

      - Możliwość rozwoju

      - Realizację ciekawych zadań.

      - Pracę w zgranym zespole

      - Możliwość pracy z domu

Pracodawcy w Chorzowie