PLAST-MET SYSTEMY OGRODZENIOWE ŚLĄSK

Czy to Twoja firma?

PLAST-MET SYSTEMY OGRODZENIOWE ŚLĄSK praca

Trzebnica

Firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe istnieje od 1988 roku. Już ponad 30 lat dostarczamy Klientom rozwiązania spełniające ich potrzeby - bezpieczne, funkcjonalne i nowoczesne. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem i jednym z wiodących producentów systemów ogrodzeniowych. Tworzymy produkty innowacyjne ze świadomością współczesnych trendów i stylistyk, dobrze odpowiadające na potrzeby użytkowników.

PLAST-MET SYSTEMY OGRODZENIOWE ŚLĄSK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Trzebnica
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy PLAST-MET SYSTEMY OGRODZENIOWE ŚLĄSK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PLAST-MET SYSTEMY OGRODZENIOWE ŚLĄSK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PLAST-MET SYSTEMY OGRODZENIOWE ŚLĄSK

Siedziba główna

Praca PLAST-MET SYSTEMY OGRODZENIOWE ŚLĄSK - oferty archiwalne

  • Doradca Techniczno-Handlowy

    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • PLAST-MET Systemy Ogrodzeniowe z siedzibą w Trzebnicy to jeden z czołowych producentów nowoczesnych ogrodzeń stalowych i aluminiowych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem Oddziału PLAST-MET ŚLĄSK poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Zakres obowiązków

      • praca w terenie w zakresie pozyskiwania klientów indywidualnych oraz biznesowych
      • wykonywanie pomiarów ogrodzeń, prezentacja produktów, tworzenie ofert, doradztwo techniczne, przygotowanie dokumentacji handlowej, realizacja zamówień
      • współtworzenie planów sprzedażowych na danym terenie, realizacja i raportowanie wyników
      • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z firmami montersk

      Wymagania

      • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta, preferowane doświadczenie w branży ogrodzeniowej lub pokrewnej
      • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, otwartość, komunikatywność
      • dbanie o budowę korzystnego wizerunku marki PLAST –MET Systemy Ogrodzeniowe na rynku
      • dobra organizacja pracy i samodzielność
      • czynne prawo jazdy kategorii B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu
      • wykształcenie minimum średnie
      • znajomość pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość Comarch ERP XL

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • stała pensja + prowizja
      • szkolenie produktowe i sprzedażowe
      • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
      • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
      • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów
      • przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób

Pracodawcy w Trzebnicy