Czy to Twoja firma?

VASCO Cezary Książek praca

Józefów
VASCO Cezary Książek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Józefów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy VASCO Cezary Książek

Praca alert - powiadomienia

Praca VASCO Cezary Książek

Mapa VASCO Cezary Książek

Siedziba główna

Praca VASCO Cezary Książek - oferty archiwalne

  • Elektromonter/ Alpinista/ Telekomunikacja

    VASCO Cezary Książek
    • 22-28 € / godz.
    • Norwegia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Dzień dobry,

      poszukujemy pracowników: monterów oraz alpinistów w branży telekomunikacyjnej do projektu rozbudowy sieci 5G w Norwegii.

      Oczekujemy doświadczenia w pracach na wysokości w tej samej branży (warunek konieczny) oraz znajomości języka angielskiego (stopień zaawansowania zależny od stanowiska na jakie kandydat aplikuje). Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień elektrycznych SEP.

      Zapewniamy umowę o pracę w firmie stabilnie utrzymującej się na rynku od prawie 30 lat, obsługę prawną, obsługę wyjazdów jak transport, zakwaterowanie, profesjonalne narzędzia pracy, ubrania oraz niezbędne szkolenia stanowiskowe, możliwość uczenia się od doświadczonych współpracowników, wzajemną pomoc oraz niekorporacyjny system zarządzania, a także miłą atmosferę w pracy.

      Oferujemy również możliwość przystąpienia do kolejnych podobnych projektów, które rozpoczniemy w Polsce oraz Niemczech oraz możliwość pracy przy pozostałych polskich projektach w okresach między wyjazdami.

      Serdecznie zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane,

      Katarzyna Żyluk

      e-mail: katarzyna.zyluk@vasco.info.pl

      tel.: +48 605576180 (preferowany kontakt sms – oddzwonię)

      Zakres obowiązków

      Praca przy modernizacji istniejących stacji bazowych telefonii komórkowej tzw. SWAP na Ericsson lub Nokia. A dokładnie jest to demontaż starego sprzętu, lekka adaptacja konstrukcyjna (nie zawsze), montaż okablowania, montaż nowych urządzeń, integracja oraz późniejsze raportowanie.

      Praca w systemie delegacji. Długość i częstotliwość wyjazdów ustalana jest indywidualnie.

      Wymagania

      Doświadczenie w pracach na wysokości.

      Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej lub zbliżonej.

      Język angielski (poziom zależny od stanowiska na który się aplikuje).

      Elastyczność. Gotowość na wyjazdy.

      Umiejętność pracy w zespole.

      Dobra organizacja czasu i przestrzeni pracy.

      Oferujemy

      Wysokie wynagrodzenie: 22-28Euro za godzinę.

      Umowę o pracę.

      Sprzęt do pracy i profesjonalne ubrania robocze.

      Możliwość szkolenia się i podnoszenia kwalifikacji.

      Możliwość dołączenia do pozostałych projektów prowadzonych przez firmę na terenie Polski i Niemiec.

      Obsługa prawna.

Pracodawcy w Józefowie