Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Czy to Twoja firma?

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH praca

Wrocław

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Siedziba główna

Praca Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - oferty archiwalne

  • SPAWACZ MIG MAG (m/k)

    • 48-53 zł / godz.
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy osoby na stanowisko: SPAWACZ MIG MAG (m/k)

      Miejsce pracy: Opole

      Zakres obowiązków

      • spawanie grubych blach (FM1, FM2 pod kątem 45 stopni)

      Wymagania

      • doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza
      • czytanie rysunku technicznego
      • (mile widziane) uprawnienia na suwnice

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • firmowe centrum szkoleniowe
      • możliwość startu od zaraz
      • nowoczesne stanowisko wyposażone w niezbędne narzędzia pracy
      • zapewnione ubranie robocze zgodne z wymogami BHP
      • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
      • praca na pełen etat
      • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Pracodawcy w Wrocławiu