Czy to Twoja firma?

G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją praca

Gdańsk

Czy Ty i Twoja rodzina jesteście finansowo przygotowani na każdą sytuację?

Moją misją jest zabezpieczenie przyszłości finansowej przedsiębiorców i ich rodzin. Niezależnie od tego, na jakim etapie życia jesteś, chcę byś był gotowy na to, co z pewnością kiedyś nastąpi.

Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z moją ofertą ubezpieczeniową.

Dlaczego Agent z Misją?
Ze mną unikniesz niepotrzebnego ryzyka jakie niesie za sobą nieodpowiednio dopasowane ubezpieczenie. Myślę przyszłościowo i długoterminowo. Wraz z klientami zawsze rozpatrujemy różne warianty i wspólnie wybieramy ten, który jest najbezpieczniejszą opcją

Jeśli szukasz odpowiedzi na to jak:

  • zagwarantować sobie dodatkowe pieniądze na prywatną emeryturę,

  • zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę w razie Twojej śmierci,

  • zapewnić lepszą przyszłość finansową swoim dzieciom i bliskim,

  • zbudować zewnętrzne zabezpieczenie finansowe i zachować dotychczasowe oszczędności w razie choroby, wypadku, niezdolności do pracy, pobytu w szpitalu lub operacji,

  • znaleźć bezpieczną i bardzo konkurencyjną alternatywę dla lokaty bankowej.

albo

  • zastanawiasz się, jak uzyskać dodatkowe przychody

  • chcesz mieć czas na łączenie życia zawodowego z życiem prywatnym

  • myślisz o pracy na własny rachunek, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zapraszam Cię do kontaktu, chętnie doradzę w wyborze odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb oraz pomogę ci rozwinąć karierę w branży ubezpieczeniowej na życie.

G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją

Mapa G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją

Siedziba główna

Praca G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją - oferty archiwalne

  • Agent ubezpieczeniowy

    G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją
    • 5 000-10 000 zł / mies.
    • Gdańsk
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • Firma z ponad 170 letnią historią, będąca liderem w branży indywidualnych ubezpieczeń na życie i prywatnych planów emerytalnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:
      Konsultanta ds. planowania finansowego.

      Zakres obowiązków

      Nasi Agenci na co dzień rozmawiają z klientami którzy:

      • Chcą zapewnić sobie więcej pieniędzy na emeryturze
      • Chcą zapewnić swoim dzieciom lepszy finansowy start w dorosłe życie
      • Chcą zabezpieczyć swoje dochody w razie poważnego zachorowania, wypadku lub śmierci

      Wymagania

      Czego oczekujemy:

      • Wykształcenia min. średniego
      • Zaświadczenia o niekaralności
      • Współpracy w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej bez kosztów wejścia, VAT-u i zbędnej papierologii
      • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w dowolnej branży

      Oferujemy

      Zapewniamy:

      • Wysokie wynagrodzenie oparte o system prowizyjny
      • Premie miesięczne od 1000 zł do 2000 zł oraz kwartalne od 1500 zł wzwyż
      • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe i sprzedażowe
      • Wsparcie Menedżera zarówno we wdrożeniu jak i przy pozyskiwaniu własnych klientów
      • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
      • Wyjazdy krajowe i zagraniczne
      • Elastyczny czas pracy
      • Darmowy pakiet 200-stu wizytówek na start

Pracodawcy w Gdańsku