Czy to Twoja firma?

Dorota Śmieszna praca

Warszawa
Dorota Śmieszna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Dorota Śmieszna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dorota Śmieszna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dorota Śmieszna

Adres rejestrowy

Praca Dorota Śmieszna - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Dorota Śmieszna
    • 4 500-5 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Szukamy osob do sklepu TOP MARKET kasjer sprzedawca oraz dzial swiezy najlepiej osoba z doswiadczeniem Szukamy osoby do pracy od 6-14.30 od 14 do 22 Praca od poniedzialku do soboty . Wynagrodzenie polega na podstawie oraz premii uznaniowej za dobra sprzedaz i frekwencje w pracy Szukamy osob na dzial swiezy i kase , jest to maly sklep o wielkim sercu zalezy nam na profesjonalnym podejsciu do pracy jak i do klienta. Doswiadczenie i usmiech to podstawa Oczywiscie wazne badania lekarskie.

      Zakres obowiązków

      Jeśli nie masz doświadczenia pracy w sklepie nie martw się nauczymy cie

      Wymagania

      Chęci do pracy i usmiech do klienta

      Oferujemy

      Atrakcyjne wynagrodzenie oraz miła atmosfera w pracy

Pracodawcy w Warszawie