FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JUSZCZAK MATEUSZ JUSZCZAK

Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JUSZCZAK MATEUSZ JUSZCZAK praca

Godziesze Małe

Firma zajmuje się transportem towarów.

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JUSZCZAK MATEUSZ JUSZCZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Godziesze Małe
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JUSZCZAK MATEUSZ JUSZCZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JUSZCZAK MATEUSZ JUSZCZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JUSZCZAK MATEUSZ JUSZCZAK

Adres rejestrowy

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JUSZCZAK MATEUSZ JUSZCZAK - oferty archiwalne

  • Kierowca

    • Godziesze Małe
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukuję kierowcy C+ E na trasach międzynarodowych. Kraje: Hiszpania, Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

      MAN/DAF + plandeka.

      System do uzgodnienia

      Zakres obowiązków

      Kierowca na trasach międzynarodowych.

      Wymagania

      *sumiennośc

      *pracowitośc

      *punktualność

      *orientacja w terenie

      Oferujemy

      pracę w zgranym zespole, dogodne warunki.

Pracodawcy w Godzieszach Małych