BUSPL Jakub Babiarz

Czy to Twoja firma?

BUSPL Jakub Babiarz praca

Tczew
BUSPL Jakub Babiarz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Tczew
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy BUSPL Jakub Babiarz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUSPL Jakub Babiarz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BUSPL Jakub Babiarz

Siedziba główna

Praca BUSPL Jakub Babiarz - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. B w transporcie międzynarodowym (Niemcy, Holandia i Belgia)

    • 6 000-8 000 zł / mies.
    • Tczew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma BUSPL.PL zatrudni osoby na stanowisko :

      kierowca kat. B w przewozie międzynarodowym

      Zakres obowiązków

      • przewóz osób busami 9-cio osobowymi kat.B
      • odbieranie klientów spod wskazanego adresu wg listy przewozowej i rozwiezienie pod wskazany adres
      • minimalnie 6 wyjazdów i maksymalnie 8 wyjazdów miesiecznie w podwójnej lub pojedyńczej obsadzie

      Wymagania

      • prawo jazdy kat.B
      • wysoka kultura osobista
      • punktualność
      • dbanie o powierzone mienie

      Oferujemy

      • wynagrodzenie 6000-8800 brutto
      • umowę o pracę lub samozatrudnienie
      • wynagrodzenie po każdym zjeździe na bazę, czyli 2 x w tygodniu
      • telefon służbowy
      • nawigacja gps
      • całodobową opiekę z biurem
      • auta marki Renault Master lub Mercedes Sprinter

Pracodawcy w Tczewie