Czy to Twoja firma?

SŁAWOMIR SATORA KWIACIARNIA Bukiecik praca

Dąbrowa Górnicza
Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona
SŁAWOMIR SATORA KWIACIARNIA Bukiecik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy SŁAWOMIR SATORA KWIACIARNIA Bukiecik

Praca alert - powiadomienia

Praca SŁAWOMIR SATORA KWIACIARNIA Bukiecik

  • Florystka

    SŁAWOMIR SATORA KWIACIARNIA Bukiecik
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Tapicer - praca dodatkowa

    Befame sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Tapicer

    Dodana
  • Drukarz

    Dimograf
    Dodana

Mapa SŁAWOMIR SATORA KWIACIARNIA Bukiecik

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 3 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca SŁAWOMIR SATORA KWIACIARNIA Bukiecik - oferty archiwalne

  • Florystka

    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - SPRZEDAŻ KWIATÓW, ROŚLIN, NASION, NAWOZÓW;
      - UKŁADANIE WIĄZANEK I BUKIETÓW OKOLICZNOŚCIOWYCH;
      - OBSŁUGA KLIENTA.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe 4-letnie
      • Inne wymagania: praca w godzinach od 8:00 do 18:00 ( zmiany 8-16, 10-18)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: kwota brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej i okolicy