Czy to Twoja firma?

Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz praca

Łeba
Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz Kelner Cypr

    Eastgate Recruitment
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz

Siedziba główna

Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Gdańsk
  4. Koszalin
  5. Bielsko-Biała
  6. Wrocław
  7. Kraków
  8. Pruszków
  9. Hrubieszów
  10. Lębork

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Łeba
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie posiłków (śniadania, obiady, kolacje)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie zawodowe minimum 3 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

    • 3 000 zł / mies.
    • Łeba

      naprawy hydaluliczne w budynkach uzytkowanych przez gości oraz gastronomii, malowanie, reperacje ubytkow ściennych, wymiana zamkow w drzwiach, reperowanie zepsutych elementów w pokoju lub pomieszczeniach ogólnodostępnych, naprawa gniazdek elektrycznych, podklejanie wykładzin, wszelkiego rodzaju reperacje w celu utrzymania obiektu w prawidłowym stanie technicznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejetności hydraulika, elektryka-podstawy, budowlane, umiejętność naprawiania usterek

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Łebie