Czy to Twoja firma?

KJ Stal Konrad Janiak praca

Siedlce

Witajcie w KJ Stal Konrad Janiak, naszym przedsiębiorstwie, które z dumą zakorzenione jest w przemyśle metalurgicznym w malowniczych Siedlcach. Jesteśmy miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy produkt i usługa jest świadectwem naszej pasji do metalu.

Specjalizujemy się w oferowaniu Państwu wysokiej jakości produktów metalowych, które znajdą zastosowanie w każdym domu i ogrodzie. Nasza oferta to nie tylko sprzedaż, ale także profesjonalne usługi ślusarskie. Jesteśmy znani z naszych metalowych podkładek, które są niezbędnym elementem w wyrobach złącznych. Nasze produkty cechuje precyzja i trwałość, co sprawia, że cieszą się zaufaniem klientów, którzy cenią sobie jakość i niezawodność.

W KJ Stal Konrad Janiak, każdego dnia dążymy do tego, aby nasze wyroby były synonimem doskonałości. Mimo braku informacji o naszej historii czy pozycji rynkowej, nasze działania codziennie piszą nowe rozdziały tej historii, a zadowolenie naszych klientów jest najlepszym świadectwem naszej rynkowej wartości.

Jako firma zlokalizowana w sercu Siedlec, jesteśmy blisko naszych klientów i ich potrzeb. Rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale również są bezpieczne i niezawodne w każdych warunkach. Nasze usługi ślusarskie są wykonywane z największą starannością, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie, aby zapewnić rozwiązania na miarę oczekiwań naszych klientów.

Chociaż nie możemy podzielić się naszą misją czy wartościami w formie zdefiniowanych haseł, to nasze codzienne działania są najlepszym odzwierciedleniem tego, co jest dla nas ważne. Dążymy do perfekcji, dbając o każdy detal, a satysfakcja naszych klientów jest dla nas największym priorytetem.

Zapraszamy do współpracy z KJ Stal Konrad Janiak – tam, gdzie jakość i doświadczenie tworzą solidne fundamenty dla każdego projektu.

KJ Stal Konrad Janiak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna serwis / montaż grafika i fotografia

Oferty pracy KJ Stal Konrad Janiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KJ Stal Konrad Janiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KJ Stal Konrad Janiak

Adres rejestrowy

KJ Stal Konrad Janiak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KJ Stal Konrad Janiak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Luków
  3. Bielsko-Biała
  4. Lublin
  5. Bydgoszcz
  6. Siedlce
  7. Szczecin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca KJ Stal Konrad Janiak - oferty archiwalne

  • Monter elementów małej architektury

    • Łuków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie i montaż ławek, koszy na śmieci, stojaków rowerowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 17 zł netto za godzine pracy, praca na terenie kraju wg zleceń przeważnie 3 dni w delegacji 2 dni w
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Siedlcach