Czy to Twoja firma?

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu praca

Poznań

Jesteśmy Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Poznaniu, miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w służbie zdrowia. Nasza historia zaczyna się w 1911 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla pacjentów. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, by zapewnić najwyższą jakość opieki medycznej. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój medycyny w Polsce. To tutaj po raz pierwszy w kraju przeprowadzono hemodializę oraz zastosowano mikroskopię fluorescencyjną. Nasz zespół specjalistów dokonał również pionierskich zabiegów w zakresie terapii nadczynności tarczycy i leczenia czerwienicy prawdziwej. W 1978 roku wprowadziliśmy tomografię komputerową, co było przełomem w diagnostyce obrazowej w ówczesnych krajach RWPG. Kontynuujemy naszą misję innowacji, oferując od 1994 roku operacje wszczepienia implantu ślimakowego, przywracając słuch osobom niesłyszącym. Nasze zaangażowanie w jakość zostało potwierdzone certyfikatem ISO9001:2009, który jest świadectwem naszej nieustannej dbałości o standardy medyczne i bezpieczeństwo pacjentów. W naszym szpitalu znajdziesz szeroki zakres specjalistycznych poradni oraz oddziałów klinicznych, które są wyposażone tak, aby zapewnić kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Jesteśmy częścią Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, co umożliwia nam ściśle współpracować z ekspertami i naukowcami, przyczyniając się do rozwoju medycznej wiedzy i praktyki. Nasza lokalizacja na poznańskim Ostrorogu, w historycznym obszarze Starego Grunwaldu, jest symbolem naszej trwałości i ciągłego rozwoju. Nasze dziedzictwo i doświadczenie są fundamentem, na którym budujemy przyszłość. Zapraszamy Cię do poznania naszej historii i dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy pacjent jest traktowany z najwyższą troską i profesjonalizmem. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla zdrowia.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu

Siedziba główna

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu - oferty archiwalne

  • Elektromonter - praca w szpitalu

    Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko

      ELEKTROMONTER

      Miejsce pracy: ul. Przybyszewskiego 49

      Zakres obowiązków

      • montaż instalacji elektrycznych
      • wykonywanie prac serwisowych w zakresie instalacji elektrycznej, maszyn, urządzeń
      • praca stacjonarna w nowo otwartym budynku szpitala

      Wymagania

      • wykształcenie minimum zawodowe elektryczne lub pokrewne: automatyka/wentylacja/mechatronika
      • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
      • ważne uprawnienia elektryczne E

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • kompleksowe wdrożenie do pracy
      • stabilne zatrudnienie oraz możliwość pozyskiwania wiedzy od ekspertów w poszczególnych dziedzinach
      • wynagrodzenie na poziomie rynkowym
      • bogaty pakiet socjalny – w tym wsparcie finansowe w okresie świątecznym, dofinansowanie odpoczynku wakacyjnego, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
      • możliwości rozwoju i nauki – współfinansowanie studiów, szkoleń i kursów zewnętrznych, dostęp do szkoleń e-learningowych oraz udział w projektach wewnętrznych
      • możliwość wdrażania nowych pomysłów oraz samodzielność w podejmowanych działaniach

Pracodawcy w Poznaniu