Czy to Twoja firma?

Jednostka Wojskowa nr 2286 praca

Opole

Nasza historia sięga czasów tuż po II wojnie światowej, kiedy to na fundamentach tajnej niemieckiej jednostki wojskowej, Rosjanie zbudowali jedno z centrów "Strategicznego Zachodniego Kierunku Działań Wojennych". Przełom nastąpił w latach 90. XX wieku, kiedy to po przejęciu bazy od Rosjan, w Szumiradzie zaczęła stacjonować 24. Polowa Techniczna Baza Wojsk Łączności, obecnie wchodząca w skład struktury Dowództwa Garnizonu Warszawa.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego zaplecza, które obejmuje stołówkę, halę sportową, siłownię, kompanię oraz sztab. Nasze udogodnienia są odzwierciedleniem dbałości o dobrostan i kondycję naszych żołnierzy. Działamy również jako specjalistyczna baza meteorologii oraz stacja radiolokacyjna i łączności troposferycznej typu BARS w Sierakowie Śląskim, co pozwala nam na efektywne wspieranie operacji wojskowych.

Nasza unikalna pozycja na rynku wynika z posiadania bunkrów, z których samoloty mogą startować dosłownie z pod ziemi. To nie tylko świadectwo innowacyjności i zaawansowania technicznego, ale także symbol naszego zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa i tajności operacji. Baza, położona w głębi lasu i dobrze strzeżona, jest naszą dumą i gwarantem niezawodności.

Wszystkie te elementy składają się na naszą wyjątkową tożsamość – jednostkę wojskową nr 2286, która z historycznego dziedzictwa czerpie siłę do ciągłego rozwoju i doskonalenia. Jesteśmy zaangażowani w służbę naszemu krajowi, dbając o najwyższe standardy operacyjne i technologiczne. Nasz zespół to ludzie z pasją, którzy każdego dnia przyczyniają się do bezpieczeństwa i obronności państwa.

Jednostka Wojskowa nr 2286 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Jednostka Wojskowa nr 2286

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jednostka Wojskowa nr 2286

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Jednostka Wojskowa nr 2286

Adres rejestrowy

Jednostka Wojskowa nr 2286 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Jednostka Wojskowa nr 2286
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Opole
  3. Wrocław
  4. Częstochowa
  5. Katowice
  6. Kraków
  7. Bielsko-Biała
  8. Bydgoszcz
  9. Kluczbork
  10. Wodzisław Śląski

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Jednostka Wojskowa nr 2286 - oferty archiwalne

  • Inspektor technicznego utrzymania nieruchomości

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - techniczne utrzymanie obiektów budowlanych i budowli zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zgodnie z dokumentacją techniczno - eksploatacyjną,
      - realizację ekspoloatacji, konserwacji i napraw obiektów budowlanych i budowli,
      - odpowiedzialność za organizację i wykonawstwo zadań dotyczących utrzymania infrastruktury w zakresie branży budowlanej,
      - prowadzenie dokumentacji, ewidencji i sprawozdawczości w zakresie technicznego utrzymania nieruchomości,
      - nadzór nad realizacją robót naprawczych i konserwacyjnych,
      - udział w komisjach odbioru robót.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
      • Inne wymagania: Uprawnienia: stwierdzenie przygotowania zawodowego do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 561,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: dodatek za staż pracy, dodatkowe wynagrodzenie roczne, dowóz autobusem służbowym do miejsca pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Opole

      - techniczne utrzymanie sieci i instalacji wodociągowej oraz sanitarnej oraz związanych z nimi urządzeń służących do dostarczania wody, ciepla, oczyszczania i odbioru ścieków zgodnie z ich przeznaczeniem
      - nadzór nad eksploatacją oraz realizacją konserwacji i remontów instalacji i sieci
      - nadzór nad eksploatacją kotłowni olejowej, hydroforni, ujęć wody, oczyszczalni zgodnie z dokumentacją techniczno - ruchową
      - nadzór nad dostawami oleju
      - prowadzenie dokumentacji, ewidencji i sprawozdawczości w zakresie technicznego utrzymania instalacji i urządzeń sanitarnych
      - udział w komisjach odbioru robót

      Wymagania

      • Inne wymagania: uprawnienia budowlane sanitarne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 290 PLN
  • Samodzielny referent w sekcji infrastruktury

    • 3 586 zł / mies.
    • Opole

      - obsługa programu komputerowego ZWI RON
      - prowadzenie gospodarki w zakresie sprzętu pożarniczego,
      - uzupełnianie i kompletowanie dowodów materiałowo - rozliczeniowych,
      - prowadzenie korespondencji w zakresie zaopatrywania materiałowo - usługowego,
      - przygotowanie danych do planowania potrzeb materiałowo - finansowych w zakresie: gospodarki sprzętem, pojazdami, maszynami i narzędziami spalinowymi infrastruktury,
      - wykonywanie, rejestrowanie, wydawanie kart eksploatacyjnych maszyn i ich aktualizacja, oraz sprawdzanie, analizowanie, kompletowanie, opisywanie i archwizacja.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 586 PLN

Pracodawcy w Opolu