Czy to Twoja firma?

MAŁGORZATA PŁOCHOCKA 1.SIGMA 2.GALERIA NOWOSOLNA S.C. praca

Ładzice

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2009 roku, "Małgorzata Płochocka 1. Sigma 2. Galeria Nowosolna S.C." z siedzibą w sercu Łodzi, nieustannie dąży do bycia synonimem wszechstronności i zaufania w branży sprzedaży hurtowej. Nasza oferta to kalejdoskop możliwości, które odpowiadają na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Od maszyn górniczych i budowlanych, które są kręgosłupem wielu przedsiębiorstw, po doradztwo w zakresie nieruchomości, które pomaga naszym klientom podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania nie tylko produktów, ale i rozwiązań. Nasze automaty sprzedające towary to przykład innowacji, która ułatwia życie i biznes. Z kolei nasze usługi marketingowe i reklamowe otwierają przed firmami drzwi do świata pełnego możliwości rozwoju i rozpoznawalności marki.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, nasza różnorodność w zakresie oferty jest naszą siłą. Współpracujemy z klientami w zakresie sprzedaży samochodów, dzierżawy nieruchomości, a także w sektorze jubilerskim, dostarczając niewyspecjalizowane materiały detaliczne. Nasze usługi konsultingowe i szeroka gama produktów, od maszyn przemysłowych po artykuły toaletowe, świadczą o naszym zaangażowaniu w zaspokajanie potrzeb naszych klientów.

W "Małgorzata Płochocka 1. Sigma 2. Galeria Nowosolna S.C." wierzymy, że nasza wszechstronność jest naszą największą zaletą. Zapewniamy wynajem samochodów osobowych i furgonetek, co ułatwia naszym klientom prowadzenie ich działalności. Jesteśmy także partnerem w zakresie nabycia, sprzedaży i najmu nieruchomości, co pozwala nam wspierać klientów w realizacji ich marzeń o własnym kącie lub przestrzeni biznesowej.

Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju i dostosowywaniu się do potrzeb rynku. Choć nie możemy się pochwalić naszymi certyfikatami bezpieczeństwa i jakości czy konkretami dotyczącymi naszej przewagi konkurencyjnej, to nasze zaangażowanie w dostarczanie wartościowych produktów i usług mówi samo za siebie.

Zapraszamy do współpracy z "Małgorzata Płochocka 1. Sigma 2. Galeria Nowosolna S.C.", gdzie nasze doświadczenie, wszechstronność oferty i zaangażowanie w potrzeby klientów tworzą solidne fundamenty długotrwałych relacji biznesowych.

MAŁGORZATA PŁOCHOCKA 1.SIGMA 2.GALERIA NOWOSOLNA S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja inżynieria / technologia / technika magazyn praca fizyczna

Oferty pracy MAŁGORZATA PŁOCHOCKA 1.SIGMA 2.GALERIA NOWOSOLNA S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAŁGORZATA PŁOCHOCKA 1.SIGMA 2.GALERIA NOWOSOLNA S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MAŁGORZATA PŁOCHOCKA 1.SIGMA 2.GALERIA NOWOSOLNA S.C.

Adres rejestrowy

MAŁGORZATA PŁOCHOCKA 1.SIGMA 2.GALERIA NOWOSOLNA S.C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
MAŁGORZATA PŁOCHOCKA 1.SIGMA 2.GALERIA NOWOSOLNA S.C.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Radom
  2. Poznań
  3. Łódź

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca MAŁGORZATA PŁOCHOCKA 1.SIGMA 2.GALERIA NOWOSOLNA S.C. - oferty archiwalne

  • Spawacz

    • Ładzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      spawanie części metodą MIG/MAG

      Wymagania

      • Inne wymagania: - umiejętność spawania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wulkanizator taśm przenośnikowych

    • Ładzice

      wulkanizowanie taśm przenośnikowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN