Czy to Twoja firma?

Dominopack Dominik Wieczorek praca

Piekary Śląskie

W produkcji folii stretch specjalizujemy się od 2010 roku. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował uruchomieniem w 2015 roku produkcji tulei tekturowych co uczyniło nas niezależnym producentem gotowych rolek folii stretch. Zakupiliśmy również najwyższej klasy maszyny do automatycznego przewijania folii stretch oraz maszyny do produkcji tulei tekturowych z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Jako profesjonalny producent i dostawca produktu jakim jest folia stretch jumbo, oferujemy Państwu produkty o najwyższej jakości.

Dominopack Dominik Wieczorek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center produkcja / przemysł logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Dominopack Dominik Wieczorek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dominopack Dominik Wieczorek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 01.12.2023

Mapa Dominopack Dominik Wieczorek

Siedziba główna

Dominopack Dominik Wieczorek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Dominopack Dominik Wieczorek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Piekary Śląskie
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Poznań
  5. Bytom
  6. Częstochowa
  7. Wrocław
  8. Kalety
  9. Chorzów
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Dominopack Dominik Wieczorek - oferty archiwalne

  • Operator Tulejarki

    • Piekary Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma DominoPack to wiodący producent folii stretch i tulei tekturowych.

      W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

      Operator Maszyny Tulejarki

      Miejsce pracy: Piekary Śląskie

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      - obsługa maszyny - tulejarki do produkcji tulei tekturowych

      - monitorowanie procesów magazynowych

      - optymalizacja przestrzeni magazynowej

      - przestrzeganie obowiązujących procedur oraz przepisów BHP i prawa pracy

      - wydawanie i przyjmowanie towarów

      - umiejętność analitycznego myślenia

      - dbanie o pozytywny wizerunek firmy

      - dbałość o porządek w miejscu pracy

      Wymagania

      - umiejętność obsługi maszyny

      - znajomość zasad funkcjonowania magazynu

      - dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

      - umiejętność pracy w zespole

      - samodzielność i dobra organizacja pracy

      - wysoka motywacja do pracy

      Oferujemy

      - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie okres próbny / umowa o pracę

      - szkolenie

      - pracę w pełnym wymiarze godzin (system zmianowy)

      -atrakcyjny system premiowy oraz progi wydajnościowe

      - miłą atmosferę

Pracodawcy w Piekarach Śląskich