Czy to Twoja firma?

INMOTO sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

Od momentu naszego powstania w 2010 roku, INMOTO stało się synonimem zaufania i jakości w świecie ogumienia. Nasza pasja i zaangażowanie w dostarczanie produktów spełniających potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów przekłada się na bogatą ofertę opon do aut osobowych, dostawczych, 4x4, ciężarowych, przemysłowych, a także akumulatorów oraz felg aluminiowych i stalowych.

W INMOTO rozumiemy, że bezpieczeństwo i wygoda jazdy zaczynają się od odpowiedniego doboru opon. Dlatego też naszym celem jest zapewnienie nie tylko produktów najwyższej jakości, ale również profesjonalnego doradztwa, które pozwala naszym klientom dokonać najlepszego wyboru. Nasza wiedza i doświadczenie w branży ogumienia to fundament, na którym budujemy trwałe relacje z klientami.

Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca nie kończy się na sprzedaży. Dlatego też oferujemy kompleksowe usługi, takie jak wymiana opon z wyważaniem, obsługa czujników TPMS, a także dodatkowe usługi, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo podróżowania - od utylizacji starej opony po pompowanie koła azotem. Nasze serwisy w Bydgoszczy i Szczecinie są wyposażone w nowoczesny sprzęt, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

W INMOTO zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych umiejętności. Chociaż nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszych certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, to każdego dnia dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Wszystko to, by nasi klienci mogli cieszyć się spokojem i pewnością, że ich pojazdy są w dobrych rękach.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Nasza misja i zaangażowanie w obsługę klienta prowadzą nas do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku. Zapraszamy do odwiedzenia naszych serwisów, gdzie nasi specjaliści chętnie udzielą wszelkich informacji i pomogą dobrać odpowiednie produkty i usługi, idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

INMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center it (informatyka) internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy INMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

INMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
INMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Toruń
  4. Bydgoszcz
  5. Bielsko-Biała
  6. Miedzyzdroje
  7. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca INMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Mrocza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pakowanie paczek (opon) do wysyłki internetowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Rzetelność i pracowitość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bydgoszczy