Czy to Twoja firma?

SAULE SPÓŁKA AKCYJNA praca

Warszawa

Jesteśmy Saule Technologies – pionierami w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań fotowoltaicznych. Nasza podróż rozpoczęła się w Warszawie, gdzie zlokalizowana jest nasza siedziba główna, a nasze zaawansowane centrum technologiczne rozwija się we Wrocławiu. Z dumą zatrudniamy około 70 specjalistów, którzy każdego dnia przyczyniają się do rozwoju naszej firmy.

Nasza specjalność to badania nad perowskitami – przyszłością technologii solarnych. Zajmujemy się opracowywaniem i produkcją perowskitowych ogniw fotowoltaicznych, które dzięki zastosowaniu druku atramentowego, stają się ultracienkie, elastyczne i niezwykle efektywne. To rewolucyjne podejście pozwala nam tworzyć ogniwa słoneczne, które są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również wyjątkowo wydajne w różnych warunkach oświetleniowych.

Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju i adaptacji. W lutym 2022 roku przekształciliśmy się z Columbus Elite Global SA w Saule Technologies SA, co było dla nas kolejnym krokiem w kierunku bycia liderem w branży fotowoltaicznej. Zmiana ta odzwierciedla nasze zaangażowanie w innowacje i dążenie do doskonałości.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do ciągłego udoskonalania naszych produktów. Nasze drukowane atramentowo, ultracienkie i elastyczne ogniwa słoneczne na bazie perowskitów stanowią naszą przewagę konkurencyjną. Dzięki nim stajemy się rozpoznawalni na rynku jako firma, która wyznacza nowe standardy w produkcji energii odnawialnej.

Choć nie możemy podać szczegółów dotyczących naszej pozycji rynkowej czy wartości, które wyznajemy, możemy zapewnić, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na przyszłość i dobro naszej planety. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze produkty były synonimem innowacji, jakości i ekologicznej odpowiedzialności.

Zapraszamy Cię do śledzenia naszych działań i dołączenia do rewolucji w dziedzinie energii słonecznej, którą wspólnie możemy tworzyć. Razem zmieniamy oblicze odnawialnych źródeł energii, by przyszłe pokolenia mogły cieszyć się czystym i bezpiecznym środowiskiem.

SAULE SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa inżynieria / technologia / technika it (informatyka) bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy SAULE SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SAULE SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SAULE SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Oddział Wrocław

SAULE SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SAULE SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Reasercher

    SAULE SPÓŁKA AKCYJNA
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Prowadzenie badań w laboratorium skoncentrowanym na recyklingu perowskitowych ogniw słonecznych.
      2. Produkcja i charakteryzowanie perowskitowych ogniw słonecznych.

      Przewidywany okres zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas nieokreślony.
      Miejsce wykonywania pracy:
      SAULE S.A., Wrocławski Park Technologiczny, ul. Duńska 11, 54-427 Wrocław, budynek SIGMA.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: tytuł magistra nauk o systemie ziemi oraz licencjat z fizyki
      • Inne wymagania: wykształcenie: tytuł magistra nauk o systemie ziemi oraz licencjat z fizyki, staż pracy: doświadczenie w pracy z ogniwami słonecznymi i testami zewnętrznymi instalacji PV, umiejętności obliczeniowe (Matlab, Comsol, Python, Office365, Google Cloud platforma), biegła znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 800 do 6 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie