Czy to Twoja firma?

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 praca

Warszawa

W sercu Warszawy, gdzie każda historia ma swój początek, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 od ponad czterech dekad tworzy przestrzeń, w której młodzież znajduje wsparcie, edukację i drogę do lepszej przyszłości. Nasza podróż rozpoczęła się w 1972 roku jako Dom Dziecka nr 15, a z czasem przemieniliśmy się w miejsce, które dziś zna każdy jako Ośrodek Socjoterapii.

Jesteśmy dumni z naszej ewolucji i tego, jak w 2006 roku nasza placówka przyjęła obecną formę, stając się bastionem nadziei dla młodych ludzi. Specjalizujemy się w pracy z młodzieżą zagrożoną niedostosowaniem społecznym, a nasza specjalizacja jest naszym znakiem rozpoznawczym. W naszych murach każdy wychowanek ma szansę na nowy start.

Edukacja zawodowa jest jednym z filarów naszej oferty – szkolimy w zawodach tak potrzebnych na rynku pracy, jak mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik, fryzjer, kucharz, cukiernik. Wierzymy, że solidne rzemiosło to klucz do niezależności i satysfakcji z pracy.

Ale nie tylko umiejętności zawodowe są ważne. Nasze zajęcia dydaktyczne, socjoterapeutyczne i profilaktyczne, terapia dla wychowanków i ich rodzin, psychoterapia indywidualna oraz trening EEG-Biofeedback to kompleksowe wsparcie, które oferujemy. Zajęcia umiejętności wychowawczych dla rodziców oraz różnorodne zajęcia czasu wolnego dopełniają naszą misję wszechstronnego rozwoju młodych ludzi.

Prowadzeni przez Urząd m.st. Warszawy, jesteśmy ośrodkiem stabilnym i zaufanym, który przez lata zdobył doświadczenie i umiejętności, by efektywnie wspierać naszych wychowanków. Nasze działania są ukierunkowane na to, by każdy młody człowiek, który przekroczy nasz próg, mógł odnaleźć w sobie siłę do zmiany i rozwijania swoich pasji.

W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 6 wiemy, że każda historia ma swój początek, a naszym zadaniem jest zapewnienie, by każda z nich miała szansę na szczęśliwe zakończenie. Zapraszamy do wspólnego pisania przyszłości – kształtowanej przez edukację, wsparcie i zrozumienie.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6

Siedziba główna

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wołomin

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - pomoc w pzygotowywaniu posiłków: śniadanie, obiad, kolacja
      - sprzątanie kuchni, stołówki i magazynów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - pomoc w pzygotowywaniu posiłków: śniadanie, obiad, kolacja - sprzątanie kuchni, stołówki i magazynów. Praca zmianowa w godz. : 6.00-14.00, 8.00-16.00; 12.00-20.00. [Kontakt: tel. 228367873; e-mail: sekretariat.mos6@edu.um.warszawa.pl lub osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 910 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze + premia 20% - w sumie 3492 zł brutto + dodatek stażowy 5-20%
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Woźna

    • Warszawa
    • umowa o pracę

      Utrzymywanie w należytej czystości i porządku przydzielonych pomieszczeń oraz znajdujących się w nich sprzętów i urządzeń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: Utrzymywanie w należytej czystości i porządku przydzielonych pomieszczeń oraz znajdujących się w nich sprzętów i urządzeń. [Kontakt: sekretariat.mos6@edu.um.warszawa.pl ; 228367873]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 510 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20% premii plus dodatek stażowy - wynagrodzenie łącznie nie niższe od najniższej krajowej.
  • Woźna

    • Warszawa

      - utrzymywanie w należytej czystości pomieszczeń i terenu wokół placówki

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: systematyczność i dokładność, sumienność oraz uczciwość, kultura osobista (kontakt z młodzieżą). Obowiązki: - utrzymywanie w należytej czystości pomieszczeń i terenu wokół placówki [Zgłoszenia: 22 631 49 89]

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + 20% premii + wysługa lat [Wynagrodzenie nie mniejsze niż 3010 zł brutto]

Pracodawcy w Warszawie