Grupa Eurocash - Duży Ben

Od ponad dwóch dekad, firma ta angażuje się w pomoc niezależnym przedsiębiorcom w Polsce. Jej celem jest dostarczanie nowoczesnych modeli współpracy oraz skutecznych narzędzi, które wspierają rozwój biznesu. Dzięki tym rozwiązaniom, lokalne sklepy mają możliwość rywalizowania z dużymi sieciami hipermarketów, supermarketów i dyskontów.

Właściciele lokalnych sklepów stanowią kluczowy element działalności Grupy Eurocash. Misją firmy jest umożliwienie im zaspokajania potrzeb klientów oraz rozwijania własnych przedsięwzięć, zgodnie z aktualnymi trendami w sektorze handlu detalicznego.

Opinie pracowników o firmie Grupa Eurocash - Duży Ben (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować opinii.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Grupa Eurocash - Duży Ben? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Grupa Eurocash - Duży Ben w opinii klientów i współpracowników

Klienci Grupy Eurocash - Duży Ben cenią sobie ogromny wybór produktów oraz przystępność cen, co pokazuje, że firma skutecznie odpowiada na zróżnicowane potrzeby rynku i potrafi przyciągnąć szeroką grupę odbiorców. Ponadto, jakość obsługi klienta stoi na wysokim poziomie – świetni sprzedawcy są często wyróżniani przez klientów, co może świadczyć o profesjonalnym podejściu do szkolenia personelu oraz przyjaznej atmosferze pracy. Takie doświadczenia konsumentów są bezcennym wskaźnikiem dla potencjalnych kandydatów do pracy, wskazując na to, że Grupa Eurocash - Duży Ben stawia na rozwój kompetencji swoich pracowników oraz dbałość o wysoką kulturę organizacyjną. Obszar do udoskonalenia, jeśli jakikolwiek by się pojawił w opiniach, z pewnością byłby traktowany jako szansa na ciągłe podnoszenie standardów funkcjonowania firmy.

Opinie Grupa Eurocash - Duży Ben - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w internecie, Eurocash jest postrzegane jako firma z różnorodnymi możliwościami rozwoju zawodowego oraz dynamicznym środowiskiem pracy. Opinie pracowników pozwalają na uzyskanie szerszego obrazu poszczególnych aspektów pracy w tej korporacji.

Pozytywne aspekty
  • Możliwość pracy na różnych stanowiskach, co może sprzyjać zdobywaniu doświadczenia w wielu obszarach.
  • Szeroki zakres obowiązków, co może być pozytywne dla osób poszukujących wszechstronnych doświadczeń zawodowych.
  • Firma oferuje stanowiska w różnych lokalizacjach kraju, co może być atrakcyjne dla osób poszukujących pracy w swojej okolicy.
Eurocash - podsumowanie opinii

Podsumowując, Eurocash oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia, jednakże wymaga to otwartości na pełnienie wielorakich ról oraz elastyczności w odniesieniu do zmian w organizacji pracy. W opinii pracowników, istnieje przestrzeń do poprawy w obszarach wynagrodzeń i stabilności zatrudnienia. Firma mogłaby również skupić się na ulepszeniu kultury pracy oraz zasad zarządzania zespołami.

Powyższa treść (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Grupa Eurocash - Duży Ben) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 05.05.2024

Dane firmowe i kontaktowe Grupa Eurocash - Duży Ben

Pełna nazwa
"EUROCASH" SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Wiśniowa 11 62-052 Komorniki
NIP
7791906082
REGON
631008941
KRS
0000213765
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
30.07.2004
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.31.Z Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw
  • 46.32.Z Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa
  • 46.33.Z Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych
  • 46.34.A Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych
  • 46.34.B Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.10.Z Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 16.03.2023