Czy to Twoja firma?

SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY praca

Warszawa

Jesteśmy SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY, zlokalizowany w sercu Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej. Nasza historia zaczyna się w 1998 roku, kiedy to z inicjatywy Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej podjęliśmy misję dostarczania najwyższej jakości usług w dziedzinie okulistyki. Po dwóch i pół roku intensywnych prac, w styczniu 2000 roku otworzyliśmy nasze drzwi dla pacjentów, rozpoczynając działalność jako samodzielna jednostka ochrony zdrowia.

Jako szpital specjalizujący się w okulistyce, oferujemy pełen zakres leczenia zachowawczego oraz zabiegów operacyjnych w dziedzinie chirurgii okulistycznej. Nasz zespół to wykwalifikowani lekarze specjaliści, lekarze w trakcie specjalizacji, pielęgniarki oraz wsparcie administracyjne, które razem tworzą solidną podstawę do świadczenia kompleksowej opieki zdrowotnej.

Jesteśmy dumni, że możemy prowadzić działalność usługową, dydaktyczną i naukowo-badawczą, będąc jednocześnie bazą dla Katedry i Kliniki Okulistyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. To połączenie praktyki z nauką pozwala nam na ciągły rozwój i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w leczeniu naszych pacjentów.

Nasza placówka to nie tylko miejsce, gdzie leczymy oczy. To przestrzeń, w której każdy pacjent jest traktowany z największą troską i empatią. Uważnie słuchamy potrzeb tych, którzy do nas przychodzą, i staramy się zapewnić im opiekę na najwyższym poziomie.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji, wartości czy pozycji rynkowej, to nasze codzienne działania są najlepszym świadectwem tego, kim jesteśmy i jakie są nasze priorytety. Nasz szpital to miejsce, gdzie zaawansowana wiedza medyczna łączy się z ludzkim podejściem, a każdy dzień to nowa szansa, by przywrócić nadzieję i poprawić jakość życia naszych pacjentów.

Zapraszamy do Samodzielnego Publicznego Klinicznego Szpitala Okulistycznego w Warszawie, gdzie Twoje zdrowie oczu jest naszym najwyższym priorytetem.

SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) księgowość / ekonomia hr / kadry doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY

Siedziba główna

SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Opole Lubelskie
  4. Wrocław
  5. Sulejówek
  6. Łódź
  7. Marki
  8. Nowy Dwór Mazowiecki
  9. Piaseczno
  10. Polkowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY - oferty archiwalne

  • Technik informatyk

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - kontrola systemów informatycznych szpitala
      - konfiguracja, montaż nowego sprzętu komputerowego
      - ergonomizacja stanowisk komputerowych
      - zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci komputerowej
      - obsługa urządzeń sieciowych
      - instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz nadzór nad instalacją, wdrażaniem i uaktualnianiem programów komputerowych i poprawionych ich wersji
      - nadzór nad sprawnym działaniem programów informatycznych reagowanie na wszelkie zgłaszane usterki w sprzęcie komputerowym i sieciowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, informatyczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe - informatyczne. Doświadczenie zawodowe: 1 rok; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - kontrola systemów informatycznych szpitala - konfiguracja, montaż nowego sprzętu komputerowego - ergonomizacja stanowisk komputerowych - zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci komputerowej - obsługa urządzeń sieciowych - instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz nadzór nad instalacją, wdrażaniem i uaktualnianiem programów komputerowych i poprawionych ich wersji - nadzór nad sprawnym działaniem programów informatycznych reagowanie na wszelkie zgłaszane usterki w sprzęcie komputerowym i sieciowym [Kontakt: kadry@spkso.waw.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + PREMIE + NAGRODY + DODATEK STAŻOWY + ŚWIADCZENIA Z ZFŚS, + KARTA MULTISPORT
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent/specjalista ds księgowych

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie ekonomiczne, preferowane wykształcenie wyższe, Doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości i rachunkowości, Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej oraz umiejętność pracy zespołowej, Zdolności organizacyjne, sumienność, obowiązkowość, dokładność, uczciwość, samodzielność, cierpliwość, umiejętność analitycznego myślenia, Dobra znajomość środowiska MS Office, komunikatywna znajomość języka polskiego. [Kontakt: kadry@spkso.waw.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
  • Sekretarka

    • Warszawa

      *przygotowywanie pism, wniosków oraz notatek służbowych, *kontrola i archiwizacja dokumentacji inwestycyjnej oraz sekretariatu Naczelnego Lekarza i Zastępcy Dyrektora ds. organizacyjnych, *monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie potrzebnych artykułów, *wprowadzanie i rejestrowanie danych pacjentów w szpitalnym systemie komputerowym,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność obsługi urzadzeń biurowych, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: *przygotowywanie pism, wniosków oraz notatek służbowych, *kontrola i archiwizacja dokumentacji inwestycyjnej oraz sekretariatu Naczelnego Lekarza i Zastępcy Dyrektora ds. organizacyjnych, *monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie potrzebnych artykułów, *wprowadzanie i rejestrowanie danych pacjentów w szpitalnym systemie komputerowym, [Zgłoszenia: kadry@spkso.waw.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy + świadczenia ZFŚS + karta sportowa (Multisport) + dobrowolne ubezpieczenie pracow

Pracodawcy w Warszawie