Czy to Twoja firma?

STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA praca

Rzeszów

Jesteśmy STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA – klubem piłkarskim z duszą i historią, której początki sięgają roku 1944. Nasze korzenie są głęboko związane z przemysłem lotniczym Rzeszowa, co nadaje naszej działalności wyjątkowy charakter i lokalną tożsamość. Od 2012 roku, jako spółka akcyjna, z dumą kontynuujemy tradycje Zakładowego Klubu Sportowego Stal Rzeszów, będąc jednocześnie nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizacją.

Znajdujemy się w sercu Rzeszowa, przy ulicy Hetmańskiej 69, gdzie każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasz klub piłkarski był synonimem pasji, zaangażowania i sportowej rywalizacji. Nasze zaangażowanie w rozgrywki piłkarskie jest odzwierciedleniem ambicji i ducha zespołu, który nieustannie dąży do doskonałości.

Pod przewodnictwem Prezesa Zarządu, Rafała Kalisza, który jest również wiceprezesem firmy FIBRAIN, stawiamy na rozwój i inwestujemy w przyszłość. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami dotyczącymi naszej misji, wartości czy liczby pracowników, możemy zapewnić, że każdy aspekt naszej działalności jest prowadzony z myślą o naszych kibicach i społeczności.

Jako Stal Rzeszów, jesteśmy dumni z naszej historii i z tego, co osiągnęliśmy, ale równocześnie z niecierpliwością patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do wspierania nas w naszych dążeniach do bycia najlepszymi na boisku i poza nim. Razem tworzymy historię, która trwa już ponad 75 lat!

STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna hr / kadry medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Nowa Sarzyna
  3. Warszawa
  4. Kraków
  5. Łańcut
  6. Lubaczów

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr w placówce oświatowej.

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      według zawodu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 510 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel języka polskiego

    • Rzeszów
    • pełny etat

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Zgodnie z wymogami prawa oświatowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 082 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w zależności od stopnia awansu zawodowego.
  • Nauczyciel informatyki / technologii informacyjnej

    • 3 000-4 000 zł / mies.
    • Rzeszów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18/18 etatu wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego

Pracodawcy w Rzeszowie