Hotel Klimczok

Czy to Twoja firma?

Hotel Klimczok praca

Bielsko-Biała

Witaj w Hotelu Klimczok Resort&Spa, naszej oazie relaksu i luksusu, położonej zaledwie 1,9 km od serca malowniczego Szczyrku. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Cię do miejsca, które jest kwintesencją gościnności i najwyższej jakości usług.

Nasze SPA to prawdziwa perła w koronie Hotelu Klimczok, uznawane za najlepsze w Beskidach. Zaprojektowane w duchu rzymskich łaźni, nasze centrum odnowy biologicznej oferuje szeroką gamę masaży – od klasycznych po ekskluzywne masaże De La Mer. Każdy zabieg to podróż do świata spokoju i harmonii, a nasze ręce to gwarancja odnowy zarówno ciała, jak i ducha.

Nie tylko nasze SPA jest godne uwagi. Restauracja Impresja to synonim wyrafinowanych smaków i niezapomnianych wrażeń kulinarnych, a Pub Highlander to miejsce, gdzie w klimatycznym otoczeniu można delektować się lokalnymi specjałami. Nasza kuchnia to połączenie tradycji z nowoczesnością, a każde danie to uczta dla zmysłów.

Dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek, przygotowaliśmy szeroki wachlarz atrakcji. Od jazdy na rowerze, przez piesze wycieczki, aż po narciarstwo – każdy znajdzie coś dla siebie. A po dniu pełnym wrażeń, nasze komfortowe pokoje stanowią idealne miejsce do odpoczynku i regeneracji.

Hotel Klimczok to również idealne miejsce na organizację konferencji i spotkań biznesowych. Nasze sale konferencyjne są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia, a profesjonalna obsługa zapewnia, że każde wydarzenie przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w zapewnienie wyjątkowych doświadczeń jest tym, co wyróżnia nas na tle innych obiektów. Zapraszamy do Hotelu Klimczok Resort&Spa – miejsca, gdzie luksus spotyka się z domową atmosferą, a każdy Gość traktowany jest jak najważniejszy.

Hotel Klimczok najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Hotel Klimczok

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotel Klimczok

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Opiekun medyczny

    Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny
    • Jaworze
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

    Mariusz Dziuba AnMar
    • 2 200-2 600 € / mies.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Lekarz (różne specjalizacje)

    Beskidzkie Centrum Medyczne sp z o. o.
    • Bielsko-Biała
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa Hotel Klimczok

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Kraków
  5. Częstochowa
  6. Andrychów
  7. Kęty
  8. Bydgoszcz
  9. Czechowice-Dziedzice
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Hotel Klimczok - oferty archiwalne

  • KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG

    • Szczyrk
    • pełny etat
    • Do naszego zespołu poszukujemy profesjonalnej, dynamicznej kandydatki do pracy w SPA na stanowisko kosmetolog/kosmetyczka.

      Zakres obowiązków

      Umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, manicure i pedicure kosmetyczny;

      Dokonywanie rezerwacji i telefoniczna obsługa klientów;

      Uczestniczenie w działaniach marketingowych Salonu SPA;

      Dbanie o czystość i higienę stanowiska pracy, solidność, sumienność, zaangażowanie.

      Wymagania

      Wyksztalcenie kierunkowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie.

      Kandydata na oferowane stanowsko pracy powinna wyrózniać wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi oraz miła aparycja.

      Oferujemy

      Umowę o pracę – pełny etat

      Szkolenia z firmowych zabiegów oraz urządzeń

      Mila atmosfera

      Równoważny system czasu pracy .

  • RATOWNIK WODNY

    • Szczyrk
    • dodatkowa/dorywcza
    • Do naszego zespołu poszukujemy ratownika na basen hotelowy.

      Nadzorowanie osób, które przebywają na terenie basenu w celu zapenienia ich bezpieczeństwa

      W razie zagrożenia podejmuje stosowne działania ratunkowe i gdy jest to konieczne, udziela pierwszej pomocy.

      Wymagania

      Kurs ratownika wodnego, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, przynależność do podmiotu uprawnionego do Ratownictwa Wodnego, umiejętności przydatne w ratownictwie wodnym zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 23.09.2021r. w sprawie kwalifikacji przydatnych w ratownictwie wodnym.

      Oferujemy

      Praca na podstawie umowy zlecenia .

Pracodawcy w Bielsku-Białej