Czy to Twoja firma?

SANTISS GROUP sp. z o.o. praca

Warszawa
SANTISS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł obsługa klienta / call center media / pr / reklama / marketing inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy SANTISS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca SANTISS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Operator linii produkcyjnej

    SANTISS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Radzymin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SANTISS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SANTISS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SANTISS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator linii produkcyjnej/ustawiacz

    • Radzymin
    • Zakres obowiązków

      1. Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
      2. Regulowanie powierzonych maszyn,
      3. Bieżący nadzór i kontrola prawidłowego funkcjonowania maszyn produkcyjnych,
      4. Zapewnienie ciągłości produkcji,
      5. Odpowiedzialność za przestrzeganie określonej jakości wytwarzanych produktów, za odpowiednią wagę produktu,
      6. Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, raportowanie procesu produkcji,
      7. Zgłaszanie potrzeb naprawy linii,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, również możliwość przyuczenia. Ustawianie maszyn produkcyjnych- operator ustawiacz, zdolności techniczne, sprawność fizyczna, staranna i terminowa powierzonych zadań, odpowiedzialność, chęć i gotowość do intensywnej pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik utrzymania ruchu

    • Radzymin

      1. Wykonywanie przeglądów prewencyjnych
      2. Przeprowadzanie weryfikacji zużytych części oraz naprawa maszyn i urządzeń
      3. Konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, instalacji oraz systemów
      4. Współpraca z podwykonawcami
      5. Przygotowywanie specyfikacji technicznych oraz danych potrzebnych do zamówienia części zamiennych
      6. Koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: praca w zespole, sumienność i dokładność, Praca na podobnym stanowisku
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy) [Inne] : Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Pracodawcy w Warszawie