Czy to Twoja firma?

Przedszkole Specjalne nr 213 praca

Warszawa

Witajcie w Przedszkolu Specjalnym nr 213, naszej wyjątkowej oazie rozwoju i edukacji, zlokalizowanej w sercu Warszawy. Od momentu naszego powstania 1 lipca 1990 roku, jesteśmy miejscem, w którym każde dziecko jest traktowane z największą troską i uwagą. Nasza misja to stworzenie bezpiecznej, przyjaznej przestrzeni, która sprzyja rozwojowi, edukacji i zabawie.

Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć edukacyjno-wychowawczych dla dzieci w wieku przedszkolnym z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami. Rozumiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego nasze podejście jest indywidualne i dostosowane do osobistych potrzeb naszych wychowanków. Nasze core values to rozwijanie samodzielności, wspieranie rozwoju ruchowego oraz kształtowanie i usprawnianie komunikacji. W tym celu wykorzystujemy metody AAC, które pozwalają dzieciom na efektywną komunikację, nawet jeśli mają trudności z tradycyjnymi formami wyrażania się.

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści - rehabilitanci, psychologowie, logopedzi, terapeuci integracji sensorycznej, terapeuci widzenia i słuchu - którzy każdego dnia wkładają swoje serce w pracę, aby wspierać naszych wychowanków w ich rozwoju. Wspólnie tworzymy indywidualne programy edukacyjno-wychowawcze, które są dopasowane do unikalnych potrzeb każdego dziecka.

Jesteśmy dumni z naszej historii, która obejmuje przeniesienia lokalizacji, aby zapewnić jeszcze lepsze warunki dla naszych podopiecznych. Od 2003 roku nasz dom znajduje się na ul. Teligi 1, gdzie stworzyliśmy przestrzeń idealnie odpowiadającą na potrzeby naszych wychowanków. Pod kierownictwem dyrektora Michała Kopiczyńskiego, od 2006 roku, nieustannie dążymy do doskonalenia naszych metod pracy, aby zapewnić dzieciom najlepsze możliwości rozwoju.

Nasza placówka wyróżnia się na tle innych przedszkoli dzięki specjalistycznym warunkom, które są dostosowane do potrzeb dzieci z autyzmem. Rozumiemy, że przedszkola masowe i integracyjne często nie są w stanie spełnić tych specyficznych wymagań, dlatego nasze przedszkole jest miejscem, gdzie dzieci mogą czuć się zrozumiane, akceptowane i gdzie mogą rozwijać się w swoim własnym tempie.

Zapraszamy do naszej wspólnoty, gdzie każde dziecko ma szansę na szczęśliwe i pełne dzieciństwo, a edukacja i rozwój idą w parze z zabawą i radością. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla naszych wychowanków.

Przedszkole Specjalne nr 213 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Przedszkole Specjalne nr 213

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Specjalne nr 213

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole Specjalne nr 213

Siedziba główna

Przedszkole Specjalne nr 213 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole Specjalne nr 213
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Błonie
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Przedszkole Specjalne nr 213 - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wspieranie nauczyciela podczas pracy z dzieckiem. Udział w zabawach, wykonywanie czynności opiekuńczych, pielęgnacyjnych, nauka jedzenia, wspieranie dzieci podczas czynności toaletowych, porządkowanie sali po zajęciach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - pomoc nauczycielowi w codziennych obowiązkach *Wynagrodzenie zasadnicze: 2730 zł brutto + premia, wysługa lat. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2800 zł brutto. [Zgłoszenia: dwisniewska@edu.um.warszawa.pl, 22 643 75 59]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 276 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Woźna oddziałowa

    • Warszawa
    • pełny etat

      - porządkowanie sal dydaktycznych i innych pomieszczeń przedszkolnych
      - wspieranie nauczyciela w pracy z dziećmi z różnego rodzaju niepełnosprawnością, a szczególnie podczas czynności toaletowych, karmienia, zabawie itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - porządkowanie sal dydaktycznych i innych pomieszczeń przedszkolnych - wspieranie nauczyciela w pracy z dziećmi z różnego rodzaju niepełnosprawnością, a szczególnie podczas czynności toaletowych, karmienia, zabawie itp. [Zgłoszenia: osobiście lub telefonicznie: 22 643 75 59]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 078 PLN
  • Dozorca

    • 2 565-2 730 zł / mies.
    • Warszawa

      - pilnowanie budynku przedszkola
      - dbanie o porządek
      - odśnieżanie
      - grabienie
      - inne prace zlecone przez dyrektora

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, co najmniej 3 miesiące doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - pilnowanie budynku przedszkola - dbanie o porządek - odśnieżanie - grabienie - inne prace zlecone przez dyrektora *Wynagrodzenie zasadnicze: 2565 zł brutto + premia, wysługa lat. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2800 zł brutto. [Zgłoszenia: dwisniewska@edu.um.warszawa.pl, 22 643 75 59]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 565 - 2 730 PLN

Pracodawcy w Warszawie