Czy to Twoja firma?

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku praca

Gdańsk

Witajcie w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku, miejscu, gdzie pasja do nauki i profesjonalizm spotykają się, by tworzyć przyszłość pełną kompetentnych specjalistów. Nasza historia rozpoczęła się w 2013 roku, kiedy to połączyliśmy siły dwóch prestiżowych placówek, aby zaoferować edukację na najwyższym poziomie. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby odpowiadać na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku pracy.

Nasze kursy i specjalizacje, takie jak technik weterynarii, technik inżynierii środowiska i melioracji, czy technik technologii żywności, są skrojone na miarę współczesnych wyzwań zawodowych. Innowacyjne kierunki, jak technik grafiki i poligrafii cyfrowej, świadczą o naszym zaangażowaniu w przekazywanie wiedzy zgodnej z najnowszymi trendami branżowymi.

Jesteśmy dumni z naszych dobrze wyposażonych pracowni, które są świadectwem naszej dbałości o praktyczne aspekty kształcenia. To właśnie tutaj, pod okiem wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, nasi uczniowie zdobywają umiejętności, które później z powodzeniem wykorzystują na rynku pracy. Wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie są dla nas najlepszą wizytówką.

Rozumiemy, jak ważna jest dostępność edukacji, dlatego nasza siedziba zlokalizowana jest w miejscu, które umożliwia łatwy dojazd. Dodatkowo, oferujemy naszym uczniom darmowy dostęp do pakietu biurowego Microsoft Office 360, co jest wyrazem naszego wsparcia w ich edukacyjnej drodze.

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją zawodową ścieżkę, czy też poszukujesz możliwości rozwoju w swojej karierze. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy ma szansę na sukces i gdzie każdy sukces jest naszą wspólną radością.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku

  • Pracownik obslugi/konserwator

    Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku

Siedziba główna / Budynek 1

Budynek 2

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Gdańsk
  3. Starogard Gdański

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi -konserwator

    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Dokonywanie bieżących napraw sprzętu szkolnego i obiektów szkolnych. Stosowane narzędzia o napędzie ręcznym i elektrycznym. Stanowisko pracy zlokalizowane w budynku szkolnym - warsztat, a prace prowadzone na zwenątrz i wenątrz budynku.
      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: pracowitość, sumienność, dokładność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku