Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej Chemik praca

Warszawa

W sercu warszawskiej dzielnicy Ochota, między ulicami Mołdawską i Jasielską, znajduje się nasz Dom Pomocy Społecznej „Chemik”. Jesteśmy placówką z długą historią, która rozpoczęła swoją działalność w latach 70-tych, dzięki inicjatywie Warszawskiej Fabryki Kosmetyków Pollena Uroda. Od tamtego czasu nieustannie dbamy o to, aby nasi mieszkańcy, osoby starsze i przewlekle chore, czuli się u nas jak w domu.

Nasza oferta obejmuje 100 miejsc, gdzie zapewniamy usługi bytowe, opiekuńcze i wspomagające na najwyższym poziomie. Rozumiemy, że każdy z naszych mieszkańców jest wyjątkowy, dlatego staramy się dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Oferujemy nie tylko miejsce zamieszkania i wyżywienie, ale również utrzymanie czystości, całodobową opiekę medyczną i pomoc w załatwianiu spraw osobistych oraz urzędowych. Ponadto, nasz personel dba o to, aby mieszkańcy mieli dostęp do rehabilitacji ogólnousprawniającej oraz terapii zajęciowej, które są tak ważne dla zachowania jak najlepszej kondycji fizycznej i psychicznej.

W Domu Pomocy Społecznej „Chemik” stawiamy na ludzkie podejście i ciepłą atmosferę. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji czy wyraźnie zdefiniowanych wartości, to każdego dnia pokazujemy, że priorytetem jest dla nas dobro naszych mieszkańców. Wierzymy, że to właśnie zaangażowanie i troska o każdą osobę tworzą fundament naszej działalności.

Nie posiadamy danych dotyczących innowacji, certyfikacji czy przewagi konkurencyjnej, ale jesteśmy przekonani, że nasza placówka wyróżnia się na tle innych ośrodków pomocy społecznej przede wszystkim ludzkim podejściem i profesjonalizmem. Dzięki temu, nasi mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, a ich rodziny mają pewność, że ich bliscy są w dobrych rękach.

W Domu Pomocy Społecznej „Chemik” każdy dzień to nowa historia napisana wspólnie z naszymi mieszkańcami. Zapraszamy do poznania nas bliżej i dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy człowiek jest traktowany z szacunkiem i godnością.

Dom Pomocy Społecznej Chemik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej Chemik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej Chemik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner

    D. WIŚNIEWSKI I WSPÓLNICY SP. JAWNA
    • 5 000-5 500 zł / mies. (zal. od umowy)
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Polecana
    Wygasa
  • Kucharz zmianowy do lokalnej restauracji w Warszawie Wesołej

    Aster Tomasz Śniadewicz
    • 35-44 zł / godz. (zal. od umowy)
    • Warszawa
    Polecana
    Dodana
  • Zatrudnię Kucharza

    Krzysztof Jóśk KJFood
    • 30-35 zł / godz. (zal. od umowy)
    • Warszawa
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Mapa Dom Pomocy Społecznej Chemik

Siedziba główna

Dom Pomocy Społecznej Chemik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej Chemik - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    Dom Pomocy Społecznej Chemik
    • Warszawa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Porządkowanie wyznaczonych pomieszczeń, pokoi mieszkańców, toalet, zmiana pościeli, pomoc w rozwożeniu posiłków do pokoi mieszkańców leżących, pranie odzieży mieszkańców.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe; 3 lata doświadczenia zawodowego; umiejętności: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, cierpliwość; komunikatywna znajomość języka polskiego; uprawnienia: mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Obowiązki: Porządkowanie wyznaczonych pomieszczeń, pokoi mieszkańców, toalet, zmiana pościeli, pomoc w rozwożeniu posiłków do pokoi mieszkańców leżących, pranie odzieży mieszkańców. [Kontakt: tel.: 22 823 50 12 lub kadry.chemik@idsl.pl lub osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 270 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy, + dodatek motywacyjny, + nagrody jubileuszowe, + wynagrodzenie urlopowe.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie