Czy to Twoja firma?

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU praca

Radomsko
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Radomsku — Siedziba Firmy

Sklep nr 1 ul. Sierakowskiego 11/2 ERA PARK

Sklep nr 2 ul. Leszka Czarnego 23

Sklep nr 4 – ul. Wyszyńskiego 17

Sklep nr 1 ul. Piotrkowska 317/319 box 137 BAZAR GÓRNIAK

Sklep nr 3 ul. Maratońska 24/32 boks 72

Sklep nr 4 ul. Rojna 41 boks 34/35

Sklep nr 5 ul. Armii Krajowej 32/3

Sklep nr 7 ul. Elsnera 21 C.H. BATORY

Sklep nr 8 ul. Wróblewskiego 130a lokal 22

Sklep nr 9 Plac Barlickiego, Targowisko Zielony Rynek boks 5

Sklep nr 10 ul. K. I. Gałczyńskiego 31, ZGIERZ

Sklep nr 11 ul. Rzgowska 76

Sklep nr 14 ul. Nastrojowa 52

Sklep nr 18 ul. Zakładowa 50/33

Sklep nr 21 ul. Rydla 15J

Sklep nr 27 ul. Rynek Bałucki 1 Boks 319

Sklep nr 28 ul. Przybyszewskiego 147 E

Sklep nr 29 ul. Podrzeczna 9, KUTNO

Sklep nr 31 ul. Floriańska 1, GOSTYNIN

Sklep Zakładowy nr 33 w Płocku, ul. Rembielińskiego 6a lok. 5

Sklep Zakładowy nr 36 w Łodzi, ul. Rzgowska 219

Sklep Zakładowy nr 37 w Łodzi, ul Łanowa 85

Sklep Zakładowy nr 35 ul. Pasieczna 2a

Sklep nr 1 ul. Wernera 10 boks 10 – Radomskie Hale Mięsne

Sklep nr 1 – UL. BELZACKA 66

Sklep nr 1 – UL. KIEDRZYŃSKA 134 C.H. PROMENADA BOX 26

Hurtownia w Radomsku, ul. Jagiellońska 4

Hurtownia w Bełchatowie, ul. Zawady 40

Hurtownia w Częstochowie, ul. Podkolejowa 45/47

Hurtownia w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Fabryczna 1

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU - oferty archiwalne

  • Magazynier

    OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU
    • Radomsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      załadunek i rozładunek towarów

      Wymagania

      • Uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kadrowa

    • 4 500 zł / mies.
    • Radomsko

      zatrudnianie nowych pracowników oraz nadzór nad dokumentacją, rozliczanie kart urlopowych, wystawianie świadectw pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: ! umiejętność obsługi programu PŁATNIK, ! Obsługa pakietu MS OFFICE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Radomsku