Czy to Twoja firma?

Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny sp. z o.o. praca

Ksawerów

Oferty pracy Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Pajęczno
  2. Warszawa
  3. Łódź
  4. Bielsko-Biała
  5. Dzialoszyn
  6. Katowice
  7. Lublin
  8. Piotrków Trybunalski
  9. Rybnik
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    • Ksawerów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prace porządkowe w ośrodku JOVIMED

      Praca poniedziałek-piątek od godz. 7-15

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: I umowa to: umowa zlecenie na okres 3 mcy, II umowa na czas określony: 1 rok, docelowo na czs nieo