BIELbit

Czy to Twoja firma?

BIELbit praca

Bielsko-Biała

BIELbit® specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu indywidualnych, elastycznie dopasowanych do konkretnych potrzeb, rozwiązań informatycznych.

Oferujemy m.in. systemy informatyczne obejmujące takie obszary jak: księgowość, sprzedaż, gospodarka magazynowa, kadry-płace, CRM, przygotowanie i kontrola produkcji, jak również wyspecjalizowane programy tworzone na indywidualne zamówienie Klienta.

Jesteśmy również dostawcą sprzętu komputerowego, szerokiej gamy materiałów eksploatacyjnych oraz oprogramowania renomowanych firm, z którymi współpracujemy w oparciu o umowy partnerskie i uzyskane autoryzacje. Istniejemy na rynku od 1988 roku.

BIELbit najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy BIELbit

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIELbit

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIELbit

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
BIELbit
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Żywiec

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca BIELbit - oferty archiwalne

  • Główna księgowa/ Główny księgowy

    BIELbit
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Mieścimy się w centrum Bielska-Białej, usługi świadczymy również dla sąsiadujących powiatów i miast w województwie śląskim oraz małopolskim. Świadczymy usługi rachunkowe i usługi księgowe dla wszystkich podmiotów gospodarczych, bez względu na prezentowany przez nie profil działalności i formę prawną. Nasze biuro rachunkowe stanowi oparcie dla Twojego biznesu w warunkach ciągłych zmian gospodarczych i podatkowych.

      Aktualnie do naszego biura rachunkowego poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Główna księgowa / Główny księgowy.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o rachunkowości,
      • przygotowywanie sprawozdań fi9nansowych,
      • nadzór nad prawidłowym i terminowym dokonywaniem operacji księgowych,
      • sporządzanie deklaracji podatkowych,
      • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,
      • współpraca z bankami, instytucjami podatkowymi, audytorami,
      • monitorowanie zmian w prawie podatkowym i Ustawie o rachunkowości oraz dostosowanie sposobu funkcjonowania spółki do obowiązujących przepisów,
      • weryfikacja formalna i rachunkowa każdego źródłowego dokumentu finansowo-księgowego pod względem zgodności z przepisami podatkowymi
      • raportowanie bezpośrednio do Zarządu Spółki

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
      • doświadczenie na stanowisku Głównego księgowego w spółce kapitałowej,
      • minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie produkcyjnej,
      • biegła znajomość zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
      • wiedza z zakresu podatku CIT, PIT, VAT,
      • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w obszarze finansów i księgowości,
      • dobra znajomość obsługi komputera, a w szczególności pakietu MS Office, głównie Excel,
      • biegła znajomość systemów księgowych,
      • terminowość, systematyczność i dokładność,
      • umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • elastyczne godziny pracy wymiarze pracy uzależnionym od preferencji kandydata,
      • niezbędne narzędzia,
      • przyjazną atmosferę pracy,
      • możliwość rozwoju własnych kompetencji,
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
      • możliwość pracy zdalnej w sytuacjach tego wymagających,
      • parking pracowniczy

Pracodawcy w Bielsku-Białej