TOK- MET

Czy to Twoja firma?

TOK - MET praca

Bielsko-Biała

Firma TOKMET powstała w 1983 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się obróbką skrawaniem oraz obróbką plastyczną metali. Początki działalności związane są ze współpracą kooperacyjną z Bielską Fabryką Armatury oraz z bielskim przemysłem motoryzacyjnym.

W latach 90tych wprowadziliśmy do produkcji własne wyroby przeznaczone do instalacji grzewczych.

W roku 2010 został rozpoczęty proces modernizacji firmy polegający na wymianie parku maszynowego na nowoczesne centra obróbcze oraz na zmianach dotyczących organizacji produkcji.

Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 1500 produktów przeznaczonych do instalacji C.O., ogrzewania podłogowego oraz inne.

Oferty pracy TOK- MET

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOK- MET

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TOK- MET

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
TOK- MET
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Wrocław
  5. Lublin
  6. Rybnik
  7. Gliwice
  8. Pszczyna
  9. Bydgoszcz
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca TOK- MET - oferty archiwalne

  • Operator obrabiarek CNC

    TOK- MET
    • 3 500-5 500 zł / mies.
    • Rudzica
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      • Obsługa obrabiarek CNC
      • Kontrola jakości produktów gotowych
      • Przezbrojenia maszyn na nowe detale

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach CNC
      • Pracowitość
      • Otwartość na rozwój zawodowy
      • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi

      Oferujemy

      • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • Możliwość przyuczenia do zawodu operator-programista CNC
      • Pracę na nowoczesnych maszynach
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Elastyczne warunki pracy
      • Możliwość przyuczenia do zawodu Operator CNC

Pracodawcy w Bielsku-Białej