Czy to Twoja firma?

FONBUD SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Wrocław

Jesteśmy Fonbud – Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych technologii teletechnicznych. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, sercu Dolnego Śląska, skąd z pasją i zaangażowaniem realizujemy projekty, które wprowadzają polski rynek w przyszłość. Specjalizujemy się w budowie linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych, a nasze działania charakteryzują się kompetencją i profesjonalizmem. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca przekłada się na rozwój infrastruktury krajowej, a przez to – na komfort i jakość życia wielu ludzi. Nasze podejście do biznesu opiera się na ciągłym dążeniu do doskonałości. Wdrażamy najnowsze rozwiązania technologiczne, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby rynku, ale również wyznaczają kierunki jego rozwoju. Jesteśmy proaktywni – zawsze szukamy lepszych, szybszych i bardziej efektywnych sposobów na realizację naszych projektów. Poczucie odpowiedzialności to dla nas nie tylko puste słowa. Każdy projekt traktujemy z należytą powagą, dbając o to, by nasze działania były zgodne z najwyższymi standardami. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i niezawodność w branży, w której działamy. Nasza firma jest miejscem, gdzie profesjonalizm spotyka się z chęcią ciągłego rozwoju. Wierzymy, że tylko poprzez nieustanne doskonalenie się możemy utrzymać pozycję lidera w branży teletechnicznej. Dzięki współpracy z partnerami takimi jak FONBUD S.A. i HIRTEN SP. Z O.O., jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej ambitne projekty. Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą konkretnymi liczbami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy historii firmy, możemy zapewnić, że nasze działania zawsze kierowane są przez wartości, które wyznajemy. W każdym zadaniu, które podejmujemy, staramy się odzwierciedlać te ideały, które są dla nas najważniejsze. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i wiedzy. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość, opartą na solidnych fundamentach nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej i elektroenergetycznej.

FONBUD SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa

Oferty pracy FONBUD SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FONBUD SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FONBUD SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

FONBUD SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FONBUD SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Monter sieci telekomunikacyjnych

    FONBUD SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wdmuchiwanie światłowodów metodą pneumatyczną, spawanie termiczne włókien światłowodowych, pomiary reflektometryczne toru transmisyjnego, czytanie ze zrozumieniem rysunku technicznego. praca na terenie, częste wyjazdy, cała Polska (pełne oddelegowanie).
      System czasu pracy: dyspozycyjność w godzinach od 8-16
      Wymiar czasu pracy: około 160 godzin miesięcznie
      umowa zlecenia na 3 lata

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Czytanie rysunków technicznych
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 rok, czytanie rysunków technicznych umiejętność wdmuchiwania światłowodów metodą pneumatyczną, spawanie termiczne włokien światłowodowych, pomiary reflektometryczne toru transmisyjnego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 do 22,8 PLN

    • Wrocław
    • staż/praktyka

      Wdmuchiwanie światłowodów metodą pneumatyczną, spawanie termiczne włókien światłowodowych, pomiary reflektometryczne toru transmisyjnego, czytanie ze zrozumieniem rysunku technicznego. praca na terenie, częste wyjazdy, cała Polska ( pełne oddelegowanie)
      Miejsce pracy: ul. Redycka 71, 51-169 Wrocław,
      Forma umowy: umowa zlecenie około 160 godzin miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach od 8.00-16.00
      Kontakt z pracodawcą: 372-72-72
      Oferta w sali: B

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe staz pracy 1 rok czytanie rysunku techniczego umiejętność wdmuchiwania światłowodów metodą pneumatyczną, spawanie termiczne włokien światłowodowych, pomiary reflektometryczne toru transmisyjnego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 19,7 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Wrocławiu