Czy to Twoja firma?

Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego praca

Warszawa

W sercu Warszawy, w dzielnicy Targówek, znajduje się miejsce, które jest skarbnicą wiedzy o pracy i zabezpieczeniu społecznym – Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego. Nasza historia sięga 1918 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność przy Ministerstwie Pracy i Opieki Społecznej. Przez lata, mimo zniszczeń wojennych i zmian organizacyjnych, niezmiennie służymy dostarczaniem informacji niezbędnych dla rozwoju i postępu społecznego.

Jesteśmy specjalistyczną biblioteką naukową, która jest częścią ogólnokrajowej sieci bibliotecznej. Nasza misja to zapewnienie i promowanie dostępu do źródeł informacji, które są fundamentem dla działań na rzecz rozwoju ekonomicznego. Z dumą gromadzimy i udostępniamy dorobek piśmienniczy z zakresu pracy, spraw socjalnych oraz zagadnień pokrewnych. Oferujemy również dostęp do naszych zbiorów dla niewidomych, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostępność i równość.

Nasza działalność informacyjna i wydawnicza jest szeroko rozpoznawana, a Biblioteka Cyfrowa to przykład naszego innowacyjnego podejścia do dzielenia się wiedzą. Współpraca z Międzynarodową Organizacją Pracy podkreśla naszą rolę na arenie międzynarodowej i pozwala na wymianę doświadczeń oraz najlepszych praktyk.

Jesteśmy jednostką organizacyjną z własnym budżetem, co zapewnia nam stabilność finansową i pozwala na niezależne działanie. Nasza unikalna kolekcja oraz specjalistyczna wiedza w dziedzinie pracy i zabezpieczenia społecznego stanowią naszą przewagę konkurencyjną.

W Głównej Bibliotece Pracy i Zabezpieczenia Społecznego jesteśmy przekonani, że dostęp do informacji jest kluczem do budowania lepszego świata. Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów i dołączenia do dialogu na temat przyszłości pracy i zabezpieczenia społecznego. Razem możemy tworzyć historię, która będzie inspiracją dla przyszłych pokoleń.

Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa hr / kadry media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego

Siedziba główna

Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. płac i księgowości (0,5 etatu)

    • 3 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      1. Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, rozliczanie składek ZUS i PDOF,
      2. Dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie Quorum F-K,
      3. Monitorowanie płatności,
      4. Przygotowanie przelewów bankowych,
      5. Bieżąca kontrola stanu zobowiązań i należności,
      6. Uzgadnianie stanów oraz analiza kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych,
      7. Prace pomocnicze przy sporządzaniu sprawozdań budżetowych, finansowych i statystycznych,
      8. Współudział w przygotowaniu sprawozdań budżetowych, finansowych i statystycznych,
      9. Zastępowanie głównej księgowej podczas jej nieobecności,
      10. Inne zadania zlecone przez główną księgową, w zakresie zajmowanego stanowiska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, kurs księgowości komputerowej I stpnia, Program Płatnik, komputer-word, arkusz kalkulacyjny
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, 10 lat doświadczenia zawodowego, znajomość naliczania płac, składek ZUS i podatku od wynagrodzeń, kompleksowa znajomość rachunkowości, w tym rachunkowości budżetowej. Obowiązki: 1. Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, rozliczanie składek ZUS i PDOF, 2. Dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie Quorum F-K, 3. Monitorowanie płatności, 4. Przygotowanie przelewów bankowych, 5. Bieżąca kontrola stanu zobowiązań i należności, 6. Uzgadnianie stanów oraz analiza kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych, 7. Prace pomocnicze przy sporządzaniu sprawozdań budżetowych, finansowych i statystycznych, 8. Współudział w przygotowaniu sprawozdań budżetowych, finansowych i statystycznych, 9. Zastępowanie głównej księgowej podczas jej nieobecności, 10. Inne zadania zlecone przez główną księgową, w zakresie zajmowanego stanowiska. [Zgłoszenia: krystyna_koper@gbpizs.gov.pl, 537 746 280]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie