Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 85 w Gdańsku praca

Gdańsk

Witajcie w naszym edukacyjnym świecie! Jesteśmy Szkołą Podstawową nr 85 w Gdańsku, instytucją, która od ponad siedmiu dekad kształtuje młode umysły i serca. Nasza podróż rozpoczęła się w 1945 roku, a od 2001 roku rozwijamy się w nowoczesnym kompleksie szkolnym przy ulicy Stolema. Jesteśmy dumni z naszego kaszubsko-pomorskiego dziedzictwa, które zostało docenione nadaniem nam imienia Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w 2002 roku.

Nasza misja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także budowanie społecznie wrażliwych i aktywnych obywateli. W naszej społeczności liczy się każdy – zatrudniamy 163 nauczycieli oraz wspierający personel, którzy codziennie pracują z pasją, aby nasza szkoła była miejscem pełnym ciepła i zrozumienia.

Jesteśmy liderem w dziedzinie edukacji, co potwierdzają liczne tytuły i certyfikaty, takie jak „Szkoła bez przemocy” czy „Pomorskie Certyfikaty Jakości Edukacji”. Nasze podejście do nauczania jest holistyczne – promujemy zdrowy tryb życia, ekologię, sport oraz wolontariat. Wierzymy, że edukacja to nie tylko książki, ale również rozwijanie pasji i talentów, dlatego oferujemy szeroki zakres zajęć dodatkowych, w tym języki obce, robotykę, koła zainteresowań oraz warsztaty artystyczne.

Innowacyjność to dla nas klucz do sukcesu. Jesteśmy Szkołą Przyjazną Uczniom z Dysleksją, a nasze sale są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z dumą realizujemy programy, takie jak „jeMY zdrowo” czy „Radosna Szkoła”, a także posiadamy salę terapii sensorycznej, która wspiera rozwój naszych uczniów.

Nasza międzynarodowa obecność rośnie dzięki uczestnictwu w programie „Erasmus + E STAFF”, co pozwala nam wymieniać się doświadczeniami z placówkami z całej Europy. Jesteśmy szkołą, która nieustannie się rozwija, a nasze klasy integracyjne i nowoczesny kompleks szkolny to świadectwo naszego zaangażowania w tworzenie przestrzeni, gdzie każdy może się rozwijać.

Dołączcie do naszej społeczności, gdzie tradycja spotyka innowację, a każde dziecko ma szansę na rozwój w bezpiecznym i wspierającym środowisku. Razem tworzymy przyszłość!

Szkoła Podstawowa Nr 85 w Gdańsku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 85 w Gdańsku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 85 w Gdańsku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz Kelner Cypr

    Eastgate Recruitment
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa Szkoła Podstawowa Nr 85 w Gdańsku

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa Nr 85 w Gdańsku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa Nr 85 w Gdańsku - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Szkoła Podstawowa Nr 85 w Gdańsku
    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie i wydawanie posiłków w stołówce szkolnej, przestrzeganie zasad BHP i ppoż, przestrzeganie norm żywieniowych. Praca w godzinach: 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na czas określony: 6 miesięcy.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku