Carpediem Personal

Czy to Twoja firma?

Carpediem Personal praca

Prószków

Jesteśmy Carpediem Personal - twoim zaufanym partnerem na międzynarodowym rynku pracy. Od ponad dekady z powodzeniem łączymy aspiracje zawodowe naszych kandydatów z potrzebami największych firm w Niemczech. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Prószkowie, ale nasze działania rozciągają się daleko poza granice Polski. Specjalizujemy się w usługach pośrednictwa pracy, gdzie priorytetem jest dla nas zadowolenie zarówno pracowników, jak i pracodawców. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, tysiące kandydatów znalazło swoje miejsce w różnych branżach na niemieckim rynku pracy. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy 10 wykwalifikowanych pracowników - każdy z nich jest ekspertem w swojej dziedzinie i nieustannie dąży do doskonałości. Nasze nowoczesne rozwiązania kadrowe są naszym znakiem rozpoznawczym. Nie ograniczamy się jedynie do rekrutacji i selekcji pracowników. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie zatrudnienia, w tym praktyczną naukę języka niemieckiego oraz pełną organizację zatrudnienia pracowników z Ukrainy. Rozumiemy wyzwania, jakie niesie ze sobą praca za granicą, dlatego zapewniamy wsparcie opiekuna na miejscu wykonywania pracy. Jesteśmy dumni z naszego certyfikatu KRAZ 6760, który jest potwierdzeniem legalności i jakości naszych usług. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet. Wyróżnia nas także unikalna umiejętność dostosowania się do oczekiwań rynku pracy, co potwierdza nasza konkurencyjna przewaga - oferowanie pracowników z Ukrainy. W Carpediem Personal wierzymy, że sukces w biznesie zaczyna się od ludzi. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby nasze usługi były synonimem nie tylko efektywności, ale i ludzkiego podejścia. Zapraszamy do współpracy - razem możemy tworzyć lepszą przyszłość na rynku pracy.

Carpediem Personal najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa hr / kadry sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Carpediem Personal

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Carpediem Personal

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa Carpediem Personal

Siedziba główna

Carpediem Personal poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Carpediem Personal - oferty archiwalne

  • Lakiernik samochodowy, pomocnik lakiernika - Niemcy bez znajomości języka niemieckiego

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Lakiernik samochodowy, pomocnik lakiernika bez znajomości języka niemieckiego

      8 godzin pracy + nadgodziny

      miejsce pracy: Unterschleißheim, Niemcy

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie auta pod lakierowanie
      • nakładanie powłoki lakierniczej i suszenie

      Wymagania

      • doświadczenie w zawodzie
      • chęć do pracy w nadgodzinach
      • mile widziany samochód na wyjazd

      Oferujemy

      • pracę bez znajomości języka niemieckiego
      • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
      • wynagrodzenie od 1750€ netto przy 8 godzinach pracy + nadgodziny
      • pracę w systemie jednozmianowym
      • bezpłatne zakwaterowanie

Pracodawcy w Prószkowie