BIURO NIERUCHOMOŚCI SOWA

Czy to Twoja firma?

BIURO NIERUCHOMOŚCI SOWA praca

Bielsko-Biała

Zajmujemy się obrotem nieruchomościami na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Świadczymy również usługi dla firm i osób prywatnych m.in. w zakresie wyceny, analiz rynku, opiniowania projektów, urządzania mieszkań. Współpracujemy z deweloperami, Klientami indywidualnymi, architektami, prawnikami oraz z firmami budowlanym.

BIURO NIERUCHOMOŚCI SOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy BIURO NIERUCHOMOŚCI SOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO NIERUCHOMOŚCI SOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Data aktualizacji: 22.11.2023

Mapa BIURO NIERUCHOMOŚCI SOWA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Wrocław
  3. Kraków
  4. Bielsko-Biała
  5. Zabrze
  6. Czechowice-Dziedzice
  7. Swiebodzice
  8. Bydgoszcz
  9. Lipno
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca BIURO NIERUCHOMOŚCI SOWA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Nieruchomości/ Agent Nieruchomości - umowa o pracę

    • 3 000-15 000 zł / mies.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Biuro Nieruchomości "Sowa" poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. nieruchomości na terenie powiatu Żywieckiego, Bielskiego, Cieszyńskiego.

      Jeśli lubisz pracę zadaniową, nastawioną na realizację konkretnych celów oraz sprawia Ci przyjemność kontakt z ludźmi to być może jesteś osobą, której szukamy!

      Jeśli interesujesz się tematyką nieruchomości, jesteś zorganizowany, dyspozycyjny, przedsiębiorczy i zaangażowany w nowe wyzwania, prezentujesz wysoką kulturę osobistą, to zapraszamy do złożenia aplikacji!

      Zakres obowiązków

      • Bezpośredni kontakt z Klientami i ich obsługa;
      • Pozyskiwanie ofert sprzedaży nieruchomości;
      • Przygotowywanie profesjonalnej oferty sprzedaży nieruchomości;
      • Budowanie bazy Klientów;
      • Realizowanie transakcji sprzedażowych;

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie;
      • Znajomość podstawowych technik sprzedaży;
      • Komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy;
      • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne i umiejętność pracy z Klientem;
      • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
      • Miłe widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży ubezpieczeń.
      • Prawo jazdy Kat. B,

      Oferujemy

      • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę;
      • Możliwości ciągłego rozwoju zawodowego;
      • Możliwość pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.
      • Niezbędne narzędzia pracy.

Pracodawcy w Bielsku-Białej