Czy to Twoja firma?

Politechnika Gdańska praca

Gdańsk
Politechnika Gdańska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Politechnika Gdańska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Politechnika Gdańska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Politechnika Gdańska

Siedziba główna

Politechnika Gdańska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Politechnika Gdańska - oferty archiwalne

  • Specjalista - doradca zawodowy

    Politechnika Gdańska
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wsparcie studentów I i II stopnia studiów, doktorantów oraz absolwentów uczelni
      w zakresie poradnictwa zawodowego, prowadzonego w języku polskim i angielskim, obejmującego m.in.: udzielanie pomocy w wyborze odpowiedniego zawodu i miejsca zatrudnienia (w tym analiza dokonanego wyboru ścieżki edukacyjnej/ zawodowej/ naukowej), wsparcie w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu się do procesów i rozmów kwalifikacyjnych, udzielanie informacji o ofercie uczelni, rynku pracy, możliwościach szkolenia i dalszego kształcenia oraz podnoszenia kwalifikacji i przekwalifikowania; organizowanie i prowadzenie warsztatów z aktywnego wejścia i poruszania się po rynku pracy oraz warsztatów rozwijających kompetencje miękkie; udział w prowadzeniu platformy kariery, mediów społecznościowych oraz strony internetowej Biura Karier; budowanie relacji i rozwijanie współpracy z absolwentami Uczelni, w tym współpraca ze Stowarzyszeniem Absolwentów PG; promowanie działalności Biura Karier wśród studentów i absolwentów uczelni; opracowywanie materiałów promocyjnych, doradczych i edukacyjnych. Praca od poniedziałku do piątku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym; preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: psychologia, socjologia, pedagogika, doradztwo zawodowe lub studia podyplomowe dotyczące problematyki rynku pracy, doradztwa zawodowego. Przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako doradca zawodowy (w ostatnich 5 latach), poświadczone odpowiednimi dokumentami. Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i innych urządzeń biurowych, znajomość programów pakietu MS Office, internetu, dobra znajomość rynku pracy, bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej, łatwość w redagowaniu tekstów, samodzielność w działaniu, dokładność, rzetelność, dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań, umiejętność komunikacji w procesie poradniczym (w tym umiejętność uważnego, aktywnego słuchania, bezpośredniej komunikacji), umiejętność pracy w zespole. Posiadanie wiedzy z zakresu podstaw prawa pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji kandydata. Do wynagrodzenia zasadniczego doliczona zostanie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku