NEW YORKER

Czy to Twoja firma?

NEW YORKER praca

Poznań

Od momentu otwarcia naszej pierwszej filii w Flensburgu w 1971 roku, NEW YORKER Poznań stał się synonimem świeżości i dynamiki w świecie mody młodzieżowej. Jesteśmy dumni, że możemy być uznawani za jednego z liderów europejskiej branży odzieżowej w segmencie Young Fashion, co potwierdza nasza obecność w ponad 40 krajach na całym świecie, z ponad 1000 lokalizacji. Nasza oferta to coś więcej niż tylko ubrania – to styl życia. Specjalizujemy się w modzie młodzieżowej, oferując szeroki wybór jeansów, odzieży sportowej i streetwearu, a także bogatą gamę bielizny i różnorodnych dodatków. Nasze kolekcje, charakteryzujące się markami własnymi takimi jak FSBN, FB SISTER, AMISU, SMOG, i CENSORED, są starannie dopasowane do różnorodnych stylów i potrzeb naszych klientów. Jesteśmy firmą, która nieustannie inwestuje w innowacje i jakość. Nasz asortyment jest zróżnicowany i stale wzbogacany o nowe, atrakcyjne produkty, które odpowiadają na najnowsze światowe trendy. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze kolekcje były synonimem świeżości i oryginalności. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z unikalności naszych marek własnych, które są starannie projektowane i dostosowane do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Rozumiemy, że moda to nie tylko ubiór, ale sposób na wyrażenie siebie, dlatego też nasze produkty są stworzone, aby inspirować i dawać możliwość wyrażenia własnego, niepowtarzalnego stylu. W NEW YORKER Poznań jesteśmy przekonani, że nasz sukces to wynik pasji i zaangażowania całego zespołu, który każdego dnia pracuje na to, aby nasza marka była synonimem młodości, energii i nowoczesności. Zapraszamy do świata NEW YORKER, gdzie moda łączy się z pasją i innowacyjnością.

NEW YORKER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy NEW YORKER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NEW YORKER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 01.12.2023

Mapa NEW YORKER

Siedziba główna

NEW YORKER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NEW YORKER - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w nowym sklepie NEW YORKER - Galeria Karuzela

    NEW YORKER
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Wyobraź sobie lata 70-te, niewielkie portowe miasto na północy Niemiec. To właśnie tam powstał nasz pierwszy sklep. Początkowo sprzedawano w nim jedynie jeansy. A dziś?

      Dziś jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą odnoszącą sukcesy w branży Young Fashion. Posiadamy ponad 1100 filii w 46 krajach i na tym na pewno nie poprzestaniemy. W naszym zespole liczącym blisko 20 000 pracowników dokładamy wszelkich starań aby być na bieżąco z obowiązującymi trendami. Dzięki naszej pasji, spontaniczności oraz błyskawicznym działaniom od ponad 40 lat jesteśmy integralną częścią świata mody.

      Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, w którym liczy się przede wszystkim praca w przyjaznej atmosferze? Świetnie!

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie asortymentu oraz jego prezentacja

      • czystość i sprzedaż – idą ze sobą w parze

      • wsparcie klienta w poszukiwaniu modowych inspiracji

      • kropka nad „i” przy kasie, czyli sprzedaż komplementarna

      Wymagania

      Wystarczy Twoje zaangażowanie!

      Oferujemy

      • nie czekasz w kolejce kandydatów, bo to my czekamy na Ciebie

      • przywita Cię super ekipa, jesteśmy drużyną - to nie banał!

      • profesjonalne szkolenia i wsparcie teamu w 100%

      • wybierzesz odpowiednią dla siebie formę zatrudnienia

      • atrakcyjne dodatki motywacyjne, bony okazjonalne

      • ścieżka rozwoju – wyjdziemy Ci naprzeciw

      • poznasz tajniki Visual Merchandisingu

      • każdego dnia światowe trendy to u nas temat nr 1

Pracodawcy w Poznaniu