Czy to Twoja firma?

Przedszkole nr 89 Niezapominajka praca

Warszawa

Witajcie w Przedszkolu nr 89 „Niezapominajka”, miejscu, gdzie od 1954 roku troszczymy się o rozwój i edukację najmłodszych mieszkańców Warszawy. Nasza historia rozpoczęła się przy ulicy Kobielskiej 55a, a w 1985 roku rozszerzyliśmy nasze skrzydła, otwierając oddziały przy Kobielskiej 15, które pierwotnie funkcjonowały jako Przedszkole 398 „Wiatraczek”. Od 2012 roku tworzymy jedną, wielką rodzinkę Niezapominajek.

Jako ośmioklasowa placówka, jesteśmy dumną częścią warszawskiej społeczności edukacyjnej. Naszą misją jest nie tylko opieka i edukacja, ale także kształtowanie świadomości ekologicznej naszych podopiecznych. Realizujemy autorski program ekologiczno-zdrowotny „Jestem małym ekologiem – wiem jak dbać o swoje zdrowie i Planetę na której żyję”, który uczy dzieci, jak ważna jest troska o środowisko naturalne i zdrowy styl życia.

Z dumą podkreślamy, że nasze przedszkole nieustannie się rozwija, co widać po wzbogaceniu naszych zasobów o nowoczesny zestaw multimedialny i projektor. Dbamy o to, aby nasze dzieci miały dostęp do szerokiej wiedzy, dlatego nasz księgozbiór literatury dziecięcej i pedagogicznej jest stale aktualizowany, a płytoteka rośnie wraz z zainteresowaniami naszych małych odkrywców.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w rozwój dzieci i pasja, z jaką podchodzimy do naszej pracy, są naszą największą siłą. Jako jednostka budżetowa, mamy stabilne zaplecze finansowe zapewnione przez Miasto Stołeczne Warszawa, co pozwala nam skupić się na dostarczaniu najwyższej jakości usług edukacyjnych.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania świata z Przedszkolem nr 89 „Niezapominajka”, gdzie każdy dzień to nowa przygoda, a nauka idzie w parze z zabawą i wzajemnym szacunkiem. Razem tworzymy przestrzeń, w której każde dziecko może bezpiecznie rosnąć, rozwijać swoje talenty i kształtować charakter, będąc otoczonym troską i wsparciem.

Przedszkole nr 89 Niezapominajka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Przedszkole nr 89 Niezapominajka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole nr 89 Niezapominajka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole nr 89 Niezapominajka

Siedziba główna

Przedszkole nr 89 Niezapominajka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole nr 89 Niezapominajka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Jozefów
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Przedszkole nr 89 Niezapominajka - oferty archiwalne

  • Dozorca

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      dbałość o czystość wokół budynku, wykonywanie innych zleconych czynności

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe; roczne doświadczenie zawodowe oraz znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym. Obowiązki: dbałość o czystość wokół budynku, wykonywanie innych zleconych czynności. Praca w godz. 7.00-15.00. [Sposób aplikowania: e-mail: p89@wawnet.pl , telefonicznie: 22 810 31 44 lub osobiście: ul. Kobielska 55a]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 909 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat + dodatek 20% W sumie wynagrodzenie nie niższe niż njaniższa krajowa.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie