Czy to Twoja firma?

Szkoła Główna Służby Pożarniczej praca

Warszawa

Jesteśmy Akademią Pożarniczą w Warszawie, dawniej znaną jako Szkoła Główna Służby Pożarniczej. Nasza historia sięga 1971 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą misję kształcenia przyszłych liderów w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej. Jesteśmy dumni z naszego dorobku i kontynuacji tradycji najlepszych ośrodków wyszkolenia pożarniczego w kraju. W 1975 roku świętowaliśmy sukces naszych pierwszych absolwentów, a w 1982 roku otworzyliśmy nowy rozdział jako Szkoła Główna Służby Pożarniczej.

Nasza uczelnia to miejsce, gdzie około 2000 studentów zdobywa nie tylko wiedzę, ale i praktyczne umiejętności, które są niezbędne do ochrony życia, zdrowia i mienia. Nasza oferta edukacyjna obejmuje studia mundurowe i cywilne, zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim, a także kierunki podyplomowe związane z bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową.

Jesteśmy jedyną w kraju uczelnią, która w tak kompleksowy sposób przygotowuje specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego i cywilnego. Nasz unikalny charakter potwierdza wysoko wykwalifikowana kadra naukowo-badawcza i dydaktyczna oraz nowoczesna infrastruktura badawcza. To właśnie tutaj, w sercu Warszawy, na Żoliborzu, rozwijamy i wykorzystujemy wiedzę, aby sprostać wyzwaniom współczesnego świata.

Nasze wartości to rzetelność w dążeniu do prawdy, szacunek i życzliwość w stosunku do każdego członka naszej społeczności oraz transparentność procedur. Wierzymy, że wzajemne zaufanie jest fundamentem skutecznej edukacji i rozwoju.

Oferujemy nie tylko kształcenie na najwyższym poziomie, ale również doradztwo indywidualne i grupowe, warsztaty i szkolenia, które przygotowują naszych studentów do wejścia na rynek pracy. Jesteśmy również aktywni w pośrednictwie pracy i doradztwie personalnym, co świadczy o naszym zaangażowaniu w przyszłość absolwentów.

Jako uczelnia publiczna, jesteśmy stabilnym i zaufanym partnerem w dziedzinie edukacji. Nasza unikalna pozycja na rynku edukacyjnym to wynik lat doświadczeń i nieustannego dążenia do doskonałości. Zapraszamy do poznania naszej historii, wartości i oferty edukacyjnej. Razem możemy tworzyć bezpieczniejszą przyszłość.

Szkoła Główna Służby Pożarniczej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Siedziba główna

Szkoła Główna Służby Pożarniczej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Główna Służby Pożarniczej - oferty archiwalne

  • Stażysta docelowo specjalista w w dziale inwestycji, remontów i konserwacji w sgsp

    Szkoła Główna Służby Pożarniczej
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Docelowo m.in.: wykonywanie czynności korespondencyjno-kancelaryjnych oraz obsługi Działów Inwestycji, Remontów i Konserwacji i Działu Administracyjno-Gospodarczego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: konieczne: wykształcenie wyższe; minimum 2 lata doświadczenia zawodowego przy obsłudze inwestycji realizowanych przez jednostki budżetowe; umiejętność obsługi komputera (MS Word, MS Excel) na poziomie dobrym; prawo jazdy kat. B; komunikatywna znajomość języka polskiego. preferowane: udokumentowany rozwój zawodowy: ukończenie kursów, udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach podnoszących kwalifikacje zawodowe w obszarze zasad pisania i redagowania tekstów urzędowych; przeszkolenie w zakresie stosowania przepisów ustawy o zamówieniach publicznych (procedury przetargowe, realizacja zakupów); umiejętność obsługi informatycznych programów biurowych, w tym do obiegu dokumentów. Obowiązki: Docelowo m.in.: wykonywanie czynności korespondencyjno-kancelaryjnych oraz obsługi Działów Inwestycji, Remontów i Konserwacji i Działu Administracyjno-Gospodarczego. Pełna treść oferty wraz z wykazem wymaganych dokumentów znajduje się na stronie: [Kontakt: msikorska@sgsp.edu.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 172 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Stażysta docelowo starszy specjalista w dziale kadr

    • Warszawa

      Docelowo m.in.: administrowanie i koordynacja procesów obsługi kadrowej pracowników i funkcjonariuszy PSP.

      Wymagania

      • Inne wymagania: konieczne: wykształcenie wyższe; minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w jednostce kadrowej (preferowane PSP lub administracja publiczna); przeszkolenie w zakresie kadrowym lub kadrowo-płacowym; komunikatywna znajomość języka polskiego. preferowane: udokumentowany rozwój zawodowy: ukończenie kursów, udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach podnoszących kwalifikacje zawodowe w obszarze obsługi kadrowej i przepisów kadrowych, w tym w PSP; umiejętności obsługi informatycznych programów kadrowo-płacowych, w tym m.in. SIMPLE, PŁATNIK; znajomość przepisów i programów dotyczących obsługi pracowników uczelni wyższych, w tym ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, POLON. Obowiązki: Docelowo m.in.: administrowanie i koordynacja procesów obsługi kadrowej pracowników i funkcjonariuszy PSP. Pełna treść oferty wraz z wykazem wymaganych dokumentów znajduje się na stronie: [Kontakt: msikorska@sgsp.edu.pl]

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie