Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI ADMINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA praca

Lublin

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się Admina - waszym zaufanym partnerem w dziedzinie obsługi nieruchomości. Nasza podróż rozpoczęła się w 1997 roku w Lublinie, gdzie zbudowaliśmy solidne fundamenty, aby stać się firmą, która dziś jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu.

W Adminie skupiamy się na kompleksowej obsłudze nieruchomości, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Nasze usługi są wszechstronne - od zarządzania budynkami wspólnot mieszkaniowych, przez prowadzenie ich księgowości, aż po pielęgnację terenów zielonych i utrzymanie infrastruktury. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli cieszyć się spokojem i pewnością, że ich nieruchomości są w najlepszych rękach.

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z wysokimi kwalifikacjami, którzy są naszą największą dumą. To dzięki ich zaangażowaniu i ciągłemu doskonaleniu zawodowemu możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to doświadczeni inżynierowie, konserwatorzy i mistrzowie w swoich dziedzinach, którzy nie tylko wykonują swoją pracę, ale również dbają o rozwój i innowacyjność naszych usług.

Jesteśmy firmą, która stawia na współpracę i zaangażowanie w lokalną społeczność. Nasze relacje z władzami Miasta Lublina, Radą Dzielnicy oraz sąsiadującymi spółdzielniami mieszkaniowymi są dowodem na to, że Admina to więcej niż tylko usługi - to partnerstwo i zaufanie.

W Adminie rozumiemy, że każda nieruchomość jest unikatowa, a nasze działania muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego też każde zlecenie traktujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając o detale, które przekładają się na satysfakcję i komfort użytkowników.

Zapraszamy do współpracy z Adminą - tam, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do zarządzania nieruchomościami. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które są nie tylko funkcjonalne, ale i inspirujące.

ZAKŁAD OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI ADMINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna księgowość / ekonomia nieruchomości

Oferty pracy ZAKŁAD OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI ADMINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI ADMINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Księgowy/Księgowa

    3PRO sp. z o.o.
    • 6 000-7 500 zł brutto / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa ZAKŁAD OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI ADMINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA

Siedziba główna

ZAKŁAD OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI ADMINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI ADMINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca ZAKŁAD OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI ADMINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA - oferty archiwalne

  • Referent ds. technicznych

    • Lublin
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1 - nadzór i współpraca z podwykonawcami robót budowlanych
      2 - prowadzenie wykonawstwa w zakresie konserwacji i remontów budynku
      3 - rozliczanie kosztorysów w formie elektronicznej czasu pracy i materiałów
      4 - przyjmowanie zgłoszeń od lokatorów o awariach

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Inne wymagania: uprawnienia budowlane w ograniczonym zakresie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowa

    • Lublin

      1) segregowanie otrzymanych dokumentów dotyczących WspólnotMieszkaniowych
      2)sprawdzanie pod względem rachunkowym wszystkich otrzymanych dokumentów
      3)księgowanie dokumentów w poszczególnych rejestrach Wspólnot Mieszkaniowych w programie DOM
      4) rozliczanie właścicieli z rzeczywistych kosztów na koniec roku
      5) wprowadzenie poleceń przelewów dotyczących Wspólnot Mieszkaniowych
      6) numerowanie i dekretowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych oraz wyciągów bankowych
      7) wykonywanie innych poleceń przez przełożonego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Lublinie i okolicy