Czy to Twoja firma?

Jednostka Wojskowa Nr 2305 Warszawa praca

Warszawa
zatr. 99 osób
Jednostka Wojskowa Nr 2305 Warszawa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna bhp / ochrona środowiska medycyna / farmacja / zdrowie magazyn

Oferty pracy Jednostka Wojskowa Nr 2305 Warszawa

Praca alert - powiadomienia

Praca Jednostka Wojskowa Nr 2305 Warszawa

  • Samodzielny referent k/m

    Jednostka Wojskowa Nr 2305 Warszawa
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Jednostka Wojskowa Nr 2305 Warszawa

Siedziba główna

Jednostka Wojskowa Nr 2305 Warszawa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wołomin
  3. Bielsko-Biała
  4. Kobyłka
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Jednostka Wojskowa Nr 2305 Warszawa - oferty archiwalne

  • Psycholog - konsultant ds. profilaktyki psychologicznej

    • Warszawa
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      1) planowanie i organizacja działalności psychologicznej;
      2) realizacja przedsięwzięć w zakresie psychologicznego przygotowania żołnierzy do udziału w misjach poza granicami państwa;
      3) prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych;
      4) opracowanie i realizacja programów profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania patologiom
      społecznym;
      5) stosownie do potrzeb podejmowanie interwencji w sytuacjach kryzysowych oraz uczestniczenie w pracach doraźnie powoływanych grup wsparcia i zespołów;
      6) udzielanie porad i indywidualnej pomocy psychologicznej;
      7) udział w procesie kwalifikacji i selekcji kandydatów do służby w jednostce wojskowej;
      8) wydawanie opinii psychologicznych zgodnie z potrzebami;
      9) znajomość aktualnych przepisów ogólnych i uregulowań wewnętrznych niezbędnych do wykonywania
      obowiązków służbowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Pakiet MS Office
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe psychologia, co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość jezyka polskiego, , Pakiet MS Office, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: 1) planowanie i organizacja działalności psychologicznej; 2) realizacja przedsięwzięć w zakresie psychologicznego przygotowania żołnierzy do udziału w misjach poza granicami państwa; 3) prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych; 4) opracowanie i realizacja programów profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym; 5) stosownie do potrzeb podejmowanie interwencji w sytuacjach kryzysowych oraz uczestniczenie w pracach doraźnie powoływanych grup wsparcia i zespołów; 6) udzielanie porad i indywidualnej pomocy psychologicznej; 7) udział w procesie kwalifikacji i selekcji kandydatów do służby w jednostce wojskowej; 8) wydawanie opinii psychologicznych zgodnie z potrzebami; 9) znajomość aktualnych przepisów ogólnych i uregulowań wewnętrznych niezbędnych do wykonywania obowiązków służbowych. [Zgłoszenia: a.zaorska@ron.mil.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 035 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20% premii regulaminowej + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Samodzielny referent

    • Warszawa

      a) prowadzenie ewidencji materiałowo- finansowej związanej z gospodarką materiałową w Sekcji Środków Bojowych;
      b) bieżące uaktualnianie ewidencji środków bojowych w Jednostce w oparciu o Zintegrowany Wieloszczeblowy System Informatyczny (ZWIS-RON);
      c) opracowywanie i przygotowywanie dokumentów związanych z ewidencją środków bojowych w oparciu o ZWIS-RON.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, Pakiet MS Office, zdolności analityczne, znajomość programu ZWIS RON, co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość jezyka polskiego. Obowiązki: a) prowadzenie ewidencji materiałowo- finansowej związanej z gospodarką materiałową w Sekcji Środków Bojowych; b) bieżące uaktualnianie ewidencji środków bojowych w Jednostce w oparciu o Zintegrowany Wieloszczeblowy System Informatyczny (ZWIS-RON); c) opracowywanie i przygotowywanie dokumentów związanych z ewidencją środków bojowych w oparciu o ZWIS-RON. [Zgłoszenia: a.zaorska@ron.mil.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 560 PLN

Pracodawcy w Warszawie