Huta Bankowa

Czy to Twoja firma?

Huta Bankowa praca

Dąbrowa Górnicza

Huta Bankowa - Wytwarzamy i sprzedajemy na rynku krajowym i zagranicznym produkty i usługi o wysokim stopniu przetworzenia, przyjazne dla środowiska, gwarantując pełną satysfakcję naszym klientom i zapewniając stabilny poziom życia pracowników.

Huta Bankowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bhp / ochrona środowiska inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia it (informatyka) produkcja / przemysł

Oferty pracy Huta Bankowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Huta Bankowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Prywatna opieka medyczna

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 01.12.2023

Mapa Huta Bankowa

Siedziba główna

Huta Bankowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Dąbrowa Górnicza
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Sosnowiec
  6. Gliwice
  7. Będzin
  8. Częstochowa
  9. Wrocław
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca Huta Bankowa - oferty archiwalne

  • Operator urządzeń

    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • poszukujemy pracownika z doświadczeniem w przemyśle (najlepoiej branży stalowej) do obsługi urządzeń transportowych pieca

      Zakres obowiązków

      • obsługa urządzeń załadowczych i wyładowczych pieca obrotowego za pomocą pulpitu sterowniczego,
      • sterowanie obrotem trzonu pieca,
      • udział w przebudowach narzędzi ciągu technologicznego.

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie lub zawodowe,
      • Praktyka min. 1 rok w pracy w zakładzie przemysłowym.

      Oferujemy

      Umowę o pracę

      Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

      Prywatna opieka medyczna,

      świadczenia z ZFSS

  • Operator wózków widłowych

    • Operator urządzeń transpotu technologicznego - wózka widłowego

      Obsługa wózka widłowego - realizacha transportu międzyoperacyjnego wyrobów

      Wymagania

      • Uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego WIIJO,

      Oferujemy

      świadczenia z ZFS

  • Specjalista ds.kontroli finansowej i VAT

    • Poszukujemy osoby do pracy w dziale księgowości

      • sporządzanie sprawozdań finansowych ;
      • sporządzanie deklaracji VAT;
      • analiza rozrachunków i korespondencja w tym zakresie
      • sprawdzanie prawidłowości otrzymanych dokumentów finansowo-księgowych
      • sprawozdawczość NBP

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe ekonomiczne;
      • minimum 3 letnie doświadczenie pracy w dziale księgowości/finansowym;
      • znajomość przepisów podatkowych (VAT, PDOP, Akcyza, PDOF, ZFŚS);
      • znajomość ustawy o rachunkowości (MSR, MSSF);
      • Dobra samoorganizacja, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu;
      • Biegła znajomość Pakietu Office -Excel, Word;
      • Doświadczenie w obsłudze systemu ERP będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      - stabilne warunki zatrudnienia

      - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetancji

      - możliwość rozwoju zawodowego

      ponadto:

      - prywatna opieka medyczna

      - dofinansowanie wypoczynku i zajęć sportowych

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej