BCM

Czy to Twoja firma?

BCM praca

Bielsko-Biała

Firma BCM z Bielska-Białej zajmuje się przede wszystkim sprzedażą produktów do automatycznej identyfikacji: drukarek etykiet, czytników kodów kreskowych, terminali mobilnych oraz materiałów eksploatacyjnych. W branży działamy z powodzeniem od 10 lat.

Oferty pracy BCM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BCM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BCM

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
BCM
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Szczecin
  4. Jaworzno
  5. Mszczonów
  6. Warszawa
  7. Kęty
  8. Olsztyn
  9. Białystok
  10. Żywiec

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca BCM - oferty archiwalne

  • Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

    BCM
    • 4 300-9 800 zł / mies.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      - czatowa, mailowa i telefoniczna obsługa Klientów sklepu internetowego;

      - utrzymywanie stałych relacji z Klientem;

      - przyjmowanie faktur zakupu i wystawianie faktur sprzedaży;

      - kompletacja zamówień;

      - przygotowywanie i realizacja wysyłek;

      - monitoring płatności Klientów;

      - współpraca z dostawcami i producentami;

      - uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.

      Wymagania

      - pozytywne nastawienie;

      - wysoka kultura osobista;

      - dobra organizacja pracy;

      - komunikatywność;

      - umiejętność odnajdywania się w pracy indywidualnej i zespołowej;

      - umiejętność budowania i utrzymywania partnerskich i biznesowych relacji;

      - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

      - nastawienie na rozwój;

      - gotowość związania się z firmą na dłużej;

      - doświadczenie w branży e-commerce (mile widziane);

      - doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane);

      - prawo jazdy kat. B (mile widziane).

      Oferujemy

      - wynagrodzenie podstawowe oraz system premii (4.300,00 – 9.800,00 PLN brutto)

      - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

      - pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku;

      - niezbędne narzędzia pracy;

      - szkolenia wprowadzające;

      - wsparcie doświadczonego zespołu;

      - umowa o pracę (pełny etat);

      - możliwość awansu.

Pracodawcy w Bielsku-Białej