Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły praca

Wilkowice

W sercu Działdowa, z dodatkową lokalizacją w Strykowie, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły jest dumna, że może kształcić młode umysły i przygotowywać je do przyszłych wyzwań. Nasza placówka to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale również przestrzeń, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania poprzez udział w różnorodnych programach edukacyjnych i konkursach.

Jesteśmy dumni z naszego udziału w programie "Poznaj Polskę", który jest dofinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. To inicjatywa, która pozwala naszym uczniom na szersze spojrzenie na kraj, jego historię i kulturę, a także na budowanie poczucia tożsamości narodowej. Wierzymy, że edukacja to nie tylko nauka w murach szkoły, ale także doświadczenia, które uczniowie zdobywają poza nią.

Rozumiemy, jak ważne jest wszechstronne rozwijanie zainteresowań, dlatego oferujemy różnorodne zajęcia dodatkowe, w tym lekcje tańca, które pozwalają na rozwój artystyczny i fizyczny. Jesteśmy również zaangażowani w edukację ekologiczną, prowadząc programy na temat odpowiedzialnego pozbywania się zużytych baterii i telefonów komórkowych. To nasz sposób na kształtowanie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności społecznej wśród młodego pokolenia.

Chociaż nie możemy podać konkretnych danych dotyczących naszej historii czy pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze działania edukacyjne i zaangażowanie w rozwój uczniów mówią same za siebie. Każdego dnia staramy się być lepsi, dostarczając naszym uczniom najlepszej jakości edukację i wspierając ich w drodze do dorosłości.

W Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły wierzymy, że każde dziecko zasługuje na świetlaną przyszłość, a naszym zadaniem jest dostarczenie im narzędzi, które pomogą im ją zbudować. Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie edukacja łączy się z pasją i gdzie każdy dzień jest krokiem w stronę lepszego jutra.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Ruda Śląska
  3. Katowice
  4. Przeworsk
  5. Częstochowa
  6. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Wilkowice
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w przygotowaniu i wydawaniu obiadów.

      Praca w Szkole Podstawowej w Wilkowicach w systemie jednozmianowym w godz. 6.00-14.00 od pon. do pt. Umowa o pracę na zastępstwo od 01.09.2022 - min. 1 rok

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie podstawowe lub zasadnicze zawodowe oraz min. 1 rok doświadczenia w pracy w kuchni, współpraca w zespole i umiejętność gotowania.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Wilkowice
    • umowa o pracę

      Praca w Szkole Podstawowej w Wilkowicach w systemie jednozmianowym w godz. 6.00-14.00 od pon. do pt. Umowa o pracę na czas określony od 01.09.2021 r. do 31.08.2022 r.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe oraz min. 1 rok doświadczenia w pracy w kuchni, współpraca w zespole i umiejętność gotowania.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 829 PLN

Pracodawcy w Wilkowicach