Czy to Twoja firma?

WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W BYDGOSZCZY praca

Bydgoszcz

Nasze WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W BYDGOSZCZY jest dumne z tego, że służy tym, którzy służyli. Zlokalizowani w sercu województwa kujawsko-pomorskiego, jesteśmy instytucją, która stoi na straży interesów naszych emerytów i rencistów wojskowych. Choć nie możemy podzielić się pełną historią naszej organizacji, nasze dziedzictwo jest ściśle związane z branżą wojskową i jej wartościami.

Nasza struktura organizacyjna, z dyrektorem biura na czele, głównym księgowym, szefami wydziałów emerytalno-rentowych oraz administracyjno-informatycznym, a także zespołem specjalistów i inspektorów, odzwierciedla nasze zaangażowanie w zapewnienie wysokiej jakości usług. Choć nie przedstawiamy szczegółów naszej oferty, możemy zapewnić, że nasze usługi są skoncentrowane na obsłudze interesantów emerytalno-rentowych oraz administracyjno-informatycznych. Nasz zespół pracuje nieustannie, aby zapewnić wsparcie i pomoc naszym klientom, którzy poświęcili swoje życie służbie dla kraju.

Nasze działania są prowadzone z głębokim zrozumieniem i empatią, co jest kluczowe w branży, gdzie służymy osobom, które często stają przed wyzwaniami związanymi z przejściem na emeryturę lub rentę. Jesteśmy tu, aby ułatwić ten proces, zapewniając profesjonalną i skuteczną obsługę.

W Wojskowym Biurze Emerytalnym w Bydgoszczy zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszych klientów. Jesteśmy zaangażowani w budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Choć nie możemy podzielić się naszymi wartościami w formie oficjalnego oświadczenia, nasze codzienne działania są odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w służbę dla tych, którzy służyli.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspierać naszych emerytów i rencistów wojskowych. Jesteśmy tutaj, aby służyć – z honoru i zobowiązania.

WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W BYDGOSZCZY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa ubezpieczenia

Oferty pracy WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W BYDGOSZCZY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W BYDGOSZCZY

Mapa WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W BYDGOSZCZY

Siedziba główna

WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W BYDGOSZCZY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W BYDGOSZCZY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Toruń
  4. Wrocław
  5. Koronowo
  6. Włocławek
  7. Katowice
  8. Łódź
  9. Wiecbork
  10. Ostrzeszów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W BYDGOSZCZY - oferty archiwalne

  • Inspektor (nr 0215)

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie spraw emerytalno-rentowych, tj. ustalanie uprawnień do świadczeń, rozliczanie ponadnormatywnych przychodów, sporządzanie projektów decyzji administracyjnych, wprowadzanie danych do systemów informatycznych, zgłaszanie osób uprawnionych do ubezpieczenia zdrowotnego, wprowadzanie i korygowanie danych w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego, prowadzenie teczek akt emerytalno-rentowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność, bardzo wysoka kultura osobista, obsługa klienta w jednostkach administracji
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : analizy i syntezy informacji [Umiejętność 1] : stosowanie prawa w praktyce [Inne] : Mile widziana znajomość zagadnień prawa administracyjnego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bydgoszczy