Czy to Twoja firma?

INTERSPED - Tomasz Smaza praca

Bielsko-Biała

INTERSPED - Tomasz Smaza najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy INTERSPED - Tomasz Smaza

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTERSPED - Tomasz Smaza

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Mapa INTERSPED - Tomasz Smaza

Siedziba główna

INTERSPED - Tomasz Smaza poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
INTERSPED - Tomasz Smaza
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Warszawa
  5. Kęty
  6. Pabianice
  7. Andrychów
  8. Łódź
  9. Libiąż
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca INTERSPED - Tomasz Smaza - oferty archiwalne

  • Asystent w Agencji Celnej

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukiwana energiczna i komunikatywna osoba do pracy w biurze na stanowisku Asystenta w Agencji Celnej, niebojąca się wyzwań, chętna do nauki nowych zagadnień.

      Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice (okolice dwupasmówki, ul. Mazańcowicka)

      Zgłoszenia proszę wysyłać w terminie do: 01.12.2023
      Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

      Zakres obowiązków

      • kontakt z klientami i ich obsługa celna,
      • nawiązywanie relacji z nowymi kontrahentami,
      • obsługa poczty elektronicznej,
      • przygotowywanie dokumentacji celnej, biurowej,
      • obróbka dokumentów celnych, księgowych,
      • obsługa faktur w systemie
      • dbanie o wizerunek firmy

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe,
      • podstawy księgowości
      • samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
      • bardzo dobra organizacja pracy,
      • umiejętność budowania relacji zarówno z klientami jak i współpracownikami,
      • umiejętność pracy pod presją czasu,
      • dyspozycyjność,
      • gotowość do pracy w systemie 8-16, 10-18
      • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office - Excel) i urządzeń biurowych,
      • znajomość j. angielskiego, min. na poziomie komunikatywnym,
      • niekaralność,
      • prawo jazdy kat.B.

      Oferujemy

      • praca w firmie z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku.
      • umowa na etat.
  • Agent Celny lub osoba gotowa podjąć pracę Agenta

    • Poszukiwana energiczna i komunikatywna osoba do pracy w biurze na stanowisku Agenta Celnego lub osoba gotowa podjąć pracę Agenta Celnego, niebojąca się wyzwań, chętna do nauki nowych zagadnień.

      Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice (okolice dwupasmówki)

      • dbanie o wizerunek firmy.

      Wymagania

      • posiadanie możliwości uzyskania wpisu na listę agentów na podstawie wykształcenia lub stażu zawodowego,

      Oferujemy

      • praca w firmie z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • umowa o pracę.

Pracodawcy w Bielsku-Białej