Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka praca

Warszawa

W samym sercu Warszawy, tam gdzie historia splata się z nowoczesnością, znajduje się nasza Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka. Jesteśmy instytucją edukacyjną, której priorytetem jest dostarczanie wysokiej jakości edukacji dla młodych umysłów, pragnących odkrywać świat wokół siebie.

Nasza szkoła to miejsce, gdzie każdy uczeń jest traktowany indywidualnie, a edukacja dostosowana jest do jego potrzeb i możliwości. Zespół naszych doświadczonych nauczycieli, wspierany przez pracowników biurowych oraz dozorców, tworzy środowisko sprzyjające rozwojowi i nauce. Choć nie dysponujemy pełnymi danymi na temat naszej historii czy misji, to nasze codzienne działania ukierunkowane są na zapewnienie bezpiecznego i inspirującego miejsca do nauki.

W naszej ofercie edukacyjnej kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój uczniów, stawiając na kreatywność, samodzielne myślenie oraz zdobywanie praktycznych umiejętności. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w kształtowanie przyszłości młodego pokolenia, a nasza pozycja na rynku edukacyjnym jest wynikiem zaangażowania i pasji, z jaką podchodzimy do naszej pracy.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy innowacyjnością na skalę globalną, to nasze lokalne działania mają ogromny wpływ na społeczność, w której się znajdujemy. Nasze wartości i podejście do edukacji odzwierciedlają szacunek do tradycji i historii, jednocześnie będąc otwartymi na nowe metody nauczania i zmiany, które niesie ze sobą szybko rozwijający się świat.

Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie każdy dzień to nowa przygoda, a edukacja staje się pasją, którą chcemy dzielić z naszymi uczniami. Razem tworzymy przyszłość, opartą na solidnych fundamentach wiedzy i wartościach, które są ponadczasowe.

Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka - oferty archiwalne

  • Dozorca

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Otwieranie i zamykanie szkoły; sprzątanie wokół szkoły, odśnieżanie terenu, grabienie liści, koszenie trawników; drobne prace remontowe; dbanie o porządek w szkole.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe; 6-miesięczne doświadczenie zawodowe; komunikatywna znajomość języka polskiego. Otwieranie i zamykanie szkoły; sprzątanie wokół szkoły, odśnieżanie terenu, grabienie liści, koszenie trawników; drobne prace remontowe; dbanie o porządek w szkole. Praca w godz. 6.00-14.00. [Kontakt: sekretariat@sp210.edu.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa 20%, + dodatek za wysługę lat.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Woźna

    • Warszawa

      Sprzątanie korytarzy, sal lekcyjnych, sali gimnastycznej, łazienek, podlewanie kwiatów, wynoszenie śmieci, okresowe: mycie okien, doczyszczanie i pastowanie podłóg.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe; miesiąc doświadczenia zawodowego; podstawowa znajomość języka polskiego. Sprzątanie korytarzy, sal lekcyjnych, sali gimnastycznej, łazienek, podlewanie kwiatów, wynoszenie śmieci, okresowe: mycie okien, doczyszczanie i pastowanie podłóg. *Wynagrodzenie zasadnicze: 2509 zł brutto + premia, dodatek stażowy. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 3010 zł brutto. Praca w godz. 7-15 [Kontakt: sekretariat@sp210.edu.pl, 22 831 03 38]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 509 PLN

Pracodawcy w Warszawie