Braun Paschke Narloch Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p.

Czy to Twoja firma?

Braun Paschke Narloch Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. praca

Warszawa

Jako BPN Braun Paschke Narloch Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych, jesteśmy dumni, że od 2004 roku wspieramy naszych klientów w rozwiązywaniu ich prawnych wyzwań. Nasza historia zaczęła się w Warszawie, kiedy to dwaj adwokaci prawa niemieckiego, Steffen Braun i Adam Paschke, połączyli swoje siły, aby stworzyć kancelarię, która z czasem stała się synonimem zaufania i profesjonalizmu.

Nasza specjalność to doradztwo prawne w zakresie polskiego prawa gospodarczego, które świadczymy z pasją i zaangażowaniem. Rozumiemy, że prawo to nie tylko paragrafy, ale przede wszystkim ludzie i ich biznesy. Dlatego nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Mówimy w języku niemieckim, co jest szczególnie cenione przez naszych niemieckojęzycznych klientów, a także reprezentujemy interesy przed polskimi sądami i urzędami.

Jesteśmy kancelarią polecana przez wiodące niemieckojęzyczne izby i organizacje gospodarcze, co świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim nas obdarzają partnerzy biznesowi. Nasz 10-osobowy zespół to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy każdego dnia dążą do tego, aby nasze usługi były synonimem najwyższej jakości.

Oferujemy szeroki zakres usług prawnych, od doradztwa w zakresie prawa pracy, przez investycje, procesy cywilne, prawo gospodarcze i handlowe, po prawo konkurencji i inkasso. Nasze 20-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, co jest naszym niekwestionowanym atutem.

Jesteśmy kancelarią, która łączy tradycję z nowoczesnością. Nasze niemieckie korzenie i umiejętność doradztwa w ojczystym języku naszych klientów dają nam unikalną przewagę konkurencyjną. Cenimy sobie szybkość działania i elastyczność, co pozwala nam na skuteczną pomoc w dynamicznie zmieniającym się świecie prawa.

W BPN Braun Paschke Narloch Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych, każdy klient jest dla nas ważny, a jego sukces jest naszym celem. Zapraszamy do kontaktu i współpracy, abyśmy mogli razem tworzyć historie sukcesu w świecie prawa.

Oferty pracy Braun Paschke Narloch Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Braun Paschke Narloch Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Aplikant (praca w charakterze Strażnika Miejskiego)

    Straż Miejska m. st. Warszawy
    • 5 000-6 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Wygasa
  • Radca prawny

    • Warszawa
    Polecana
    Dodana
  • Inspektor ds. elektrycznych

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO BUDOWLANA OSIEDLE KABATY
    • Warszawa
    Dodana

Mapa Braun Paschke Narloch Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p.

Siedziba główna

Praca Braun Paschke Narloch Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. - oferty archiwalne

  • Aplikant radcowski / Aplikant adwokacki

    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

      Braun Paschke Narloch Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych spółka partnerska poszukuje kandydatów na stanowiska:
      Aplikant radcowski / Aplikant adwokacki do bieżącej obsługi krajowych oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych

      Wymagania

      • Doświadczenie w zakresie prowadzenia sporów sądowych oraz bieżącej obsługi przedsiębiorców, w tym zagranicznych podmiotów gospodarczych,
      • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
      • Zdolność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, elastyczność,
      • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy,
      • Dokładność i terminowość.
      • Praca w młodym i przyjaznym zespole,
      • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności, doświadczenia i wiedzy,
      • Zdobywanie dalszego doświadczenia zawodowego w związku z realizacją interesujących projektów krajowych oraz międzynarodowych.
  • Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

    • Warszawa

      z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: Samodzielna Księgowa / Samodzielny księgowy

      Wymagania

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
      • prowadzenie księgowości Kancelarii (KPiR), kadr, w tym płac w Kancelarii,
      • kontakty z ZUS i urzędem skarbowym,
      • kontrolę formalną i merytoryczną dokumentów kosztowych,
      • ewidencję faktur kosztowych,
      • wystawianie faktur, not obciążeniowych w imieniu Kancelarii wobec jej klientów,
      • nadzór nad dokumentacją księgowo-kadrową,
      • współpracę z innymi pracownikami i współpracownikami Kancelarii w zakresie rozliczeń z klientami Kancelarii,
      • nadzór nad kosztami Kancelarii, w tym regulowanie należności,
      • nadzór nad rachunkami bankowymi Kancelarii, w tym rozliczanie przychodzących i wykonywanie przelewów pieniężnych,
      • nadzór nad finansami Kancelarii, w tym kontrola terminowości regulowania należności przez klientów Kancelarii.
      • uprawnienia księgowej/-ego,
      • komunikatywna względnie podstawowa znajomość języka niemieckiego,
      • zdolność do pracy w zespole, wysoka kultura osobista,
      • terminowość i dokładność,
      • znajomość obsługi pakietu MsOffice (w szczególności MS Excel),
      • umiejętność rozwiązywania problemów,
      • praktyczna umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych.
      Dodatkowym atutem będzie:
      • doświadczenie w obsłudze finansowo-księgowej przedsiębiorstw.
      • pracę / współpracę b2b na pełen etat lub w niepełnym wymiarze godzin (nie pełny etat),
      • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności i doświadczenia oraz odpowiednie do etatu,
      • samodzielną i odpowiedzialną pracę,
      • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
      • możliwość rozszerzenia współpracy na dodatkowo uzgodnionych warunkach (w zakresie obsługi klientów Kancelarii).

Pracodawcy w Warszawie